Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Element dolotu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie potrzebuje ori nr. elementu zaznaczonego na foto ( nr1.) , myślę że w aso audi/vw bez problemu kupię tą rurkę ?

A także ori nr. elementu nr 2. Element dolotu powietrza do filtra powietrza ( ta " harmonijka " )

Do tego oczywiście wymienię oba cybanty z elementu nr 1 ( może ktoś zna dokładny rozmiar ? )

Ewentualnie numer katalogowy elementu nr 3 czyli wężyka podciśnieniowego łączącego EGRa z zaworem sterującym, bo mam jakiś nie oryginalny i od temperatury robi sie miękki i chyba zbyt "platyczny" .

Z góry dziękować :)

1001784k.th.jpg

Opublikowano

RvMgS.jpg

FUuMJ.jpg

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki kolego jutro ruszam do aso :decayed: a masz jeszcze może nr tego wężyka do egru?

Opublikowano

no.. jezeli chodzi o ceny tych wezykow cisnieniowych 1i3 to ceny Cie troche zaskocza w aso :shocked: poszukaj na forum bo mozna to kupic duzo taniej nie w aso i tez jest oki

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy, z ciekawości sie dowiem w aso , jak będą mieli kosmiczne ceny to dogadam sie z kolegą z forum :cool1:

Na razie wiem tyle że w carsie mają wężyk do egr-u ( nr3) tylko w szpulkach po 10m i kosztuje to około 50 zeta to faktycznie sporo poza tym na co mi 10m. Łącznik nr. 1 kosztuje u nich koło 100 :kwasny: więc zobaczymy .

Opublikowano

zobaczymy, z ciekawości sie dowiem w aso , jak będą mieli kosmiczne ceny to dogadam sie z kolegą z forum :cool1:

Na razie wiem tyle że w carsie mają wężyk do egr-u ( nr3) tylko w szpulkach po 10m i kosztuje to około 50 zeta to faktycznie sporo poza tym na co mi 10m. Łącznik nr. 1 kosztuje u nich koło 100 :kwasny: więc zobaczymy .

jedź do jakiegoś pobliskiego sklepu z elementami gumowymi wężami itp. ja kupiłem 10 cm kawałem za 6 zł dociąłem na wymiar i ten mój wytrzymuje ciśnienie do 6 barów a nie jak ori do 1 :gwizdanie:

Wężyk do EGR-u też tam kupisz za kilka zł za metr - tylko nie pamiętam średnicy.. najlepiej przetnij w środku bo na końcu będzie ona trochę rozciągnięta ...

Opublikowano

a ta twoja jest też olejowo-odporna ?

co masz na myśli? może tak napiszę
Opublikowano
  • Autor

chodzi mi o to , czy oprócz ciśnienia , wytrzymuje również styczność z olejem? W końcu m.in. turbinka trochę puszcza więc przewód musi być olejoodporny :decayed:

Opublikowano

chodzi mi o to , czy oprócz ciśnienia , wytrzymuje również styczność z olejem? W końcu m.in. turbinka trochę puszcza więc przewód musi być olejoodporny :decayed:

to jest gruby, zbrojony wąż... mogę zdemontować go po półtora rocznym użytkowaniu i zrobić Ci fotę :wink4:
Opublikowano

chodzi mi o to , czy oprócz ciśnienia , wytrzymuje również styczność z olejem? W końcu m.in. turbinka trochę puszcza więc przewód musi być olejoodporny :decayed:

Bez obaw - przewody ciśnieniowe, takie jak Krolu właśnie pisze, które stosuje się m.in w samochodach ciężarowych są nie tylko olejoodporne. :)

Opublikowano
  • Autor

to jest gruby, zbrojony wąż... mogę zdemontować go po półtora rocznym użytkowaniu i zrobić Ci fotę :wink4

Spoko, wieże na słowo :) dzisiaj będę wiedział co i jak i na pewno coś już zakupie .

Bez obaw - przewody ciśnieniowe, takie jak Krolu właśnie pisze, które stosuje się m.in w samochodach ciężarowych są nie tylko olejoodporne.

No to teraz tylko muszę znaleźć w wawie taki sklep , wiem gdzie naprawiają węże ciśnieniowe od klimy itp. to może tam popytam bo chyba też coś sprzedają.

Dzięki panowie za pomoc , jak coś zakupie to się pochwalę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.