Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Automatyczna regulacja xenonów-problem


Galec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem z automatyczną regulacją ori xenonów. Ostatnio sporo śmigałem załadowany po trasach i mi często mrugali że oślepiam, podjechałem na regulacje i się okazało że jest wszystko oki. Wczoraj podjechałem pod ścianę i zauważyłem że po włączeniu elegancko się ustawiają tak jak trzeba, natomiast jak wrzuciłem trochę balastu do bagażnika to się strumień światła podniósł w górę i nie został obniżony w dół tak jak by nie działała regulacja wysokości. Podpiąłem VAG-a i żadnych błędów nie ma.

I teraz moje pytanie czy można jakoś sprawdzić tą regulację i jak ona działa?? Przypuszczam że jak nie ma błędów to z czujnikami jest wszystko oki. Co sprawdzić żeby przestać oślepiać innych bo sam nie lubię jak ktoś jedzie i wali po oczach i samemu też nie chcę oślepiać innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w którym miejscu dokładnie znajduje się ten czujnik na tylnej belce?? bo przedni na wahaczu to znalazłem i wygląda że jest oki. Wypoziomowane i ustawione mam jako bazowe ustawienie dobrze tylko jak coś załaduje to się automatycznie nie obniżają :confused4: a orientujesz się czy da się ten czujnik reanimować czy trzeba nowy zanabyć??i jaki jest jego koszt??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu jest centralnie na środku belki. trzeba wejść pod auto. czujnik sam w sobie jest zapewne sprawny ale jego mocowanie przerdzewiało i już nie ma odczytu. trzeba zwyczajnie przyspawać go belki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie u mnie też przerdzewiał i odpadł od belki :confused4: właśnie siedzę w garażu i kombinuje jak by go tu zamocować bo nie mam za bardzo dostępu do spawarki ani migomatu żeby go przyspawać :(

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...