Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Spręzyny + amorki


lukas_ss

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie panowie zmienilem sobie amory na nowe tylne Sachs , przednie Bilstein - nie podoba mi sie jak stoi auto przed wymiana tez mi sie zbytnio nie podobalo chcialbym aby przod stal troche nizej a tyl lekko wyzej a mam tak ze przed mam troche zadarty nie wiem czemu . Zawiesznie mialem jeszcze org. 1BA - komfotowe myslicie jak wstawie 1BE ladnie bedzie stal? moge zdjecia wystawic i powiedziec czy nie dziwnie wyglada jak patrze na inne autka z tego modelu to ladnie stoja. Powiem szczerze ze po wymianie tych przednich amorkow autko mam wrazenie troche gorzej sie prowadzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak, że jak założysz 1BE to nadal będzie wizualna kupa, ale jednak trzeba przyznać nieco mniejsza :naughty: Przód w B6/B7 jakoś dziwnie zawsze stoi wyżej niż tył i nic nie poradzisz :gwizdanie: Jedyna opcja, to zmiana sprężyn na -30/35 mm (H&R, Eibach) i modlitwy, żeby po ułożeniu się stało równo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Bilsteiny do Audi podwyższają samochód co najmniej 10mm, u mnie jest tak w b5 a i gdzieś kiedyś kolega pisał, że w b6 po zamontowaniu bilsteinów też mu poszło w górę.. Taki ich urok, w sumie gdybym wiedział założyłbym coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to jest z Bilsteinem :thumbdown: i nic się nie poradzi :wink4: Polecam KONI Sport :naughty: albo Bilstein B8 (oba amory mocno twarde, ale bardzo dobrze tłumiące nierówności - poza porzecznymi :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...