Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN + AVB] Auto po modyfikacjach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co nie ktorzy pamietaja,z e mialem moda z niemiec ala Allegro :confused4:

Samochod dysponowal wtedy moca 144 KM i 293 NM, ale byly problemy z wibracjami podczas przyspieszania.

Postanowilem temu zaradzic w sobote po poludniu.

Po logach przyszedl czas na wymontowanie kompa i wgranie nowych map.

Po prostu nie za wiele tam bylo zmodyfikowane, a zapewne dolane tylko moczu.

Do tego podstawki nie byly zbytnio dobrze wlutowane, ale tacy sa u nas elektronicy. :thumbdown:

Po wgraniu i zlozeniu wszystkiego do kupy ponowne logi bez pomiaru mocy.

Widzialem, ze kolega zajety wiec nie chcialem juz przeszkadzac.

I autko nie drzy, a pieknie mknie do przodu.

Moze przykapca jeszcze ale to pewnie te temperatury mi to nie przeszkadza.

Ponizej u mieszczam wykresy i przyjzyjcie sie co wyszlo :shocked:

Pozniej zamieszcze w lepszej jakosci.

Po modzie ala allegro:

7573808829e1f9d1m.jpg

Po obecnym modzie:

Tu lepszej jakosci http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3096fc4cf992500c.html

1b21dbfd6396973fm.jpg

Wykresy nalozone:

Tu lepszej jakosci: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7eedc556cd5c443f.html

19fb6bff38a7f4fcm.jpg

Opublikowano

wspaniala robota.graty :thumbup:

Opublikowano

ładnie dorzucone do pieca .. prawie 150 kucorów ... :notworthy:

Opublikowano

podoba mnie się ten wykres!! Pikuś podeślij mi te kości zobaczę jak się lata :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ładnie dorzucone do pieca .. prawie 150 kucorów ... :notworthy:

Prosilem na granicy dymienia. :D No to mam.

Wczoraj probowalem sie z A3 1,8T kolegi (a)rturo,to do 100 w miare rowno, a pozniej juz dostaje po d*pie. :confused4:

Opublikowano

Prosilem na granicy dymienia. :D No to mam.

to juz kres wydajnosci wtryskiwaczy ... takie moce to na turbulm AWX sie robi + reszta gratów seria ....... :naughty:

Opublikowano

Niezle naprawde...zdrowy egzemplarz no i swietna robota = super wynik !

Opublikowano

tylko pozazdrościć ;)

ale niebawem mam nadzieję że tyż będę miał ładnie :cool:

Opublikowano

Witajcie

Po raz kolejny sie potwierdza, że przebiegowy zdrowy motor to piękna sprawa. Fajnie, że to auto ma jeszcze napęd na 4ry koła. Co do sprintu z 18T to niestety masy aut i własnie napęd tutaj bedzie przeszkadzał przy wyższych prędkościach...

Generalnie Pikuś widzę, że ładnie wyszło przyjedz może troche odejmiemy :polew:

Co do niemieckiej modyfikacji to całe szczęście, że te silniki są na prawdę idioto odporne to są w stnie takie wizje wytrzymywać.

Co do podstawek to szkoda, że nie cyknąłem fotek aparatem, ktoś wlutowując je ułamał róg w jednej a żeby kość w niej siedziała sztywno wsadził między podstawki kawałek deseczki...

W kwestii dalszych modyfikacji ja bym nie odpuszczał... http://www.prof-turbo.de/

Pozdrawiam.

Opublikowano

W kwestii dalszych modyfikacji ja bym nie odpuszczał... http://www.prof-turbo.de/

i chyba nie odpuszczasz .... :naughty:

pasek tez ma AFN'a pod maska ... :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pikuś a co to za autko? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.