Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] mocne stukanie w silniku 1.8


antyrobert

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam giga problem i prosze o pomoc. wlasnie kupilem swiezo sprowadzone audi A4 z 1995r. 1.8, 5V. zaczelo sie dzisiaj jak ruszalem spod swiatel - spod maski mocno zaczelo cos grzezić i coraz mocniej przy dodawaniu gazu. zgasilem silnik i odpalilem ponownie - stukanie ucichlo. dojechalem do mechanika by rozwiazac problem. Okazalo sie ze silnik pracuje prawidlowo. odpalilem go ponownie by wracac do domu i znowu sie zaczelo stukanie tak jakby zawory walily ale nie wiem czy napewno to zawory. mechanik stwierdzil ze moze to byc wina paska rozrzadu ale on sie tego nie podejmie.

Prosze o pomoc !!! co to moze byc? czy znacie dobrego fachowca w gdansku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem z Gdańska więc nic Ci nie polece ale ten u którego byłeś dobry nie jest. To 20 zaworowy silnik i nie jest bezkolizyjny jakby waliły zawory to szybciutko byłoby cześć pieśni. Stukanie by nie ucichło (chyba że na amen) i napewno byś nigdzie nie dojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRAWDZ ZABKI NA KOLACH ZEBATYCH WALKOW ROZRZADU TAM GDZIE SPINA JE LANCUSZEK CZYLI OD STRONY KABINY SAMOCHODU !! TEN SILNIK JEST BARDZO WRAZLIWY NA JAKOSC OLEJU !! I CZESTOSC WYMIANY !!

nie piszemy dużymi literami, to oznacza krzyczenie....

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...