Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Kawałek czegoś w filtrze oleju!!!


Jarkost

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie pomóżcie przy wymianie oleju w moim a4 znalazłem w filtrze kawałek jakby metalu choć bardzie przypomina to kawałek jakiejś uszczelki ponieważ jest to w miarę plastyczne coś podobnego do ołowiu ale trochę twardsze, czy możliwe jest aby do filtra dostał się kanałami taki element o wymiarach 2cm/0,5cm, czy po prostu przez nie uwagę kogoś to wpadło przy poprzedniej wymianie.

Parę fotek:

n4xC9.jpg

OqwV0.jpg

OqEor.jpg

n4P49.jpg

[mod]Proszę używać prefix kolejne wątki niezgodne z regulaminem będą usuwane[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ktos cos wrzucił do tego filtra , napewno to nie jest nic z twojego silnika bo nie ma opcji aby cos takiego sie gdzies oderwało i wpadło do filtra. chyba ze filtr oleju to byla jakas fajana i cos w nim sie odkruszyło...

no chyba ze twój silnik jest po przejściach i smok olejowy nie posiada siatki i ma mozliwośc zassac z michy olej razem ze wszystkim co sie w niej znajduje- np pojechane panewy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem, auto kupiłem 2 miesiące temu w salonie audi w niemczech myślę że nie sprzedawali by bubla tym bardziej że dawali na niego roczną gwarancje ale tylko na terenie Niemiec. Ale wszystko jest możliwe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie- ja jeździł bym dalej i obserwowal co sie dzieje... mysle ze nie ma sie czym przejmowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przy wymianie filtra coś im się urwało i wpadło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...