Skocz do zawartości
IGNOROWANY

połączenie z radiem - przerywane


bronson

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z połączeniem się z concertem w moim aucie, tz. połącznie jest przerywane i czasami kończy się tak że radio zostaje w trybie diag i dopiero wyłączenie z niego zasilania powraca je do życia. Czytałem na Ross-Tech'u informację o problemach z concertami produkcji japońskiej (ja takie właśnie mam) i niby robiłem to co tam piszą ale dalej kicha....

może komuś udało się rozwiązać.... ja spróbuję w wolnej chwili podpiąć się na stole na krótko z radiem i zobaczę co będzie....

fejs usb kkl od viakena z ustawionymi w vag-comie odpowiednio opcjami połączenia: latency, baud rate i start char... wg znalezionego na forum opisu (w koncu zaczął się z klimatronikiem dogadywać)

P.S. kabel k-line do radia musiałem pociągnąć nowy bo w wiązce nie było zapiąłem się na wysokości konsoli do kabla idącego wiązką do gniazdka ODBII w tylnej poppielniczce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam podobny problem, tyle że nie mogę w ogóle podłączyć się do radia. Mógł byś napisać gdzie w radiu jest podłączona linia k-line? Do którego kabla w wiązce ODBII się podłączyłeś? Obawiam się że nie mam również podłączonej tej linii diagnostycznej. Mam radio concert CD. Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ będę montował oryginalne BOSE do B5 i muszę przekodować radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast VAGiem podłączcie się VASem (on łączy się linią s) tyle że nie każdy ma dostęp do VASa Adamooo miał taki problem z podłączeniem się do RNS-E i jemu udało sięto VASem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam podobny problem, tyle że nie mogę w ogóle podłączyć się do radia. Mógł byś napisać gdzie w radiu jest podłączona linia k-line? Do którego kabla w wiązce ODBII się podłączyłeś? Obawiam się że nie mam również podłączonej tej linii diagnostycznej. Mam radio concert CD. Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ będę montował oryginalne BOSE do B5 i muszę przekodować radio.

podłączyłem się do kabla K idącego do złącza diagnostycznego... pin 7 w gnieździe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...