Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wycieraczka przednia - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Dzisiaj jechałem w ulewie i coś ostro zgrzytło. Przez chwilę myślałem, że zgubiłem płytę podłogową albo coś odpadłem. A tu patrze - wycieraczka przednia od strony kierowcy przestała chodzić. Zatrzymałem się i zauważyłem, że strasznie luźno chodzi jak się złapie ręką, jak bez ograniczenia. Wycieraczka po stronie pasażera chodzi bez zarzutu i jest sztywna jak się ją weźmie w ręce. Co to może być? Proszę o szybką pomoc, bo jutro muszę jechać 100km do szkoły i wrócić, a teraz mamy ciągle mocne opady :/ Myślałem, że to może bezpiecznik, ale nawet nie sprawdzałem, bo zauważyłem, że strasznie luźno chodzi. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Opublikowano

Dokręć poprostu zdejmij czarną zaślepkę klucz nasadowy 14 lub 13 jak to nie pomoże musisz sprawdzi ramiona pod podszybiem załączam foto może ci pomoże.

JhviS.jpg

Opublikowano

Witam

Dzisiaj jechałem w ulewie i coś ostro zgrzytło. Przez chwilę myślałem, że zgubiłem płytę podłogową albo coś odpadłem. A tu patrze - wycieraczka przednia od strony kierowcy przestała chodzić. Zatrzymałem się i zauważyłem, że strasznie luźno chodzi jak się złapie ręką, jak bez ograniczenia. Wycieraczka po stronie pasażera chodzi bez zarzutu i jest sztywna jak się ją weźmie w ręce. Co to może być? Proszę o szybką pomoc, bo jutro muszę jechać 100km do szkoły i wrócić, a teraz mamy ciągle mocne opady :/ Myślałem, że to może bezpiecznik, ale nawet nie sprawdzałem, bo zauważyłem, że strasznie luźno chodzi. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

u mnie było podobnie...i się okazało się że te plastikowe "czopki" od ramienia wyrobiły i trzeba było wymienić ramię. Niski koszt bo w ASO koło 20 zł. Więc krzywdy nie ma. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie, udało się bez ciągania plastików, spadło cięgno, założyłem i jak na razie jest ok. Dopiero dzisiaj to zrobiłem, bo w końcu ładna pogoda :) Czas wykonania około 30 sekund, także jak się okazało błaha sprawa ;p Dzięki za pomoc, pozdrawiam

Opublikowano

Dzięki Panowie, udało się bez ciągania plastików, spadło cięgno, założyłem i jak na razie jest ok. Dopiero dzisiaj to zrobiłem, bo w końcu ładna pogoda :) Czas wykonania około 30 sekund, także jak się okazało błaha sprawa ;p Dzięki za pomoc, pozdrawiam

Nie chcę cię martwić kolego ale długo nie pojezdzisz, znowu ci spadnie. Plastik w gnieździe jest wyrobiony i to kwestia czasu ze spadnie :gwizdanie: Na szczęście koszty nie są duże :hi:

Opublikowano

Miałem identycznie wyrobiły się plastiki. Koszt nie wielki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.