Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Centralny zamek czasem działa czasem nie


sumo

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zaczęło sie od tego, że wjechał mi w d..p inny pojazd. Najprawdopodobniej uszkodził sie wtedy zamek w klapie co wnioskuje po tym, iż przy próbie zamykania auta, z tylnej klapy przez ok. 30sekund było słychać uciekające powietrze. Autko już mam naprawione ale czasem zdarza sie, że otwierając auto od strony kierowcy, nic poza zamkiem w drzwiach kierowcy się nie otworzy (analogiczna sytuacja jest podczas zamykania). Czego to może być wina? Przy tylnej klapie niema już żadnego syczenia jakie można było usłyszeć po kolizji. Auto jest otwierane z klucza, niestety mam wersje bez pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ten problem mnie meczy. Wina jest raczej pompki centralnego zamka. znajduje sie ona po prawej stronie w bagażniku pod ta półeczką wczepianą. Jak z pilota chce zamknąć auto to słychać w niej takie cykanie... ale nie pompuje, gdy w nią uderzę to działa... nie wiem co może z nią być nie tak... ale próbuj w nią uderzać to może na chwile problem zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale chyba na forum juz cos bylo na ten temat opcja szukaj

A ja bym obstawial na jakies luzne styki skoro mowisz ze jak w nia uderzysz to dziala, zobacz kostke z tej pompki moze jak dostala w tylek twoja :a4fan: to cos pekło albo wtyczka a moze w srodku płytka drukowa jest pęknieta i wystarczy przelutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...