Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] rozrusznik


pasiasty23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! potrzebuje pomocy na temat polozenia rozrusznika w audi A4 .1.6 z roku 1996 , niewiem co sie stało i czy to jest wogóle jego wina ale moje problemy zaczeły sie od braku kierunkowskazów i klimatyzacji wszyskie dowody wskazywały na kostke od stacyjki i faktycznie potrzebna była wymiana bo była ona peknieta i teraz jest ok ale samochodu i tak nie odpale :( coo moge zrobic w tej sytuacji?? prosze o pomoc za dwa dni miał byc palnowany zjazd do polski a tu taka lipa ! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej jak mozna zlokalizowac rozrusznik to szukac go na łączeniu skrzyni biegów z silnikiem (napewno znajdziesz)

wtedy spróbuj zapalic na krótko, jeżeli nie zapali to

najprawdopodobniej kostka stacyjki która wymieniłeś (bo rozumiem że wymieniałeś) jest do d*py (lipny tani produkt) lub źle została podłączona (słabo wcisnięta wtyczka w kostke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za odp ale jeszcze takie pytanko czy do rozrusznika w tym modelu jest dotep bez kanału? niestety idac za kablem plus od akumulatora dochodze do pewnego mometu jest niby cos nakryte gumowym czopem ale czy to rozrusznik? znajomi doradzaja by stuknac wlasnie w rozrusznik kiedy ja niewiem gdzie to :P (moja przygoda z samochodami zaczeła sie 2 tygonie temu wiec prosze o wyrozumialosc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...