Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z chłodnicą klimatyzacji


Clif

Rekomendowane odpowiedzi

jeden mechanik wyciągną mi chłodnicę klimy niszcząc z koniecznosci gwinty w nakretkach przy przewodach. Mam nowa chlodnice i nie mam jak jej zamontowac. potrzebne sa nowe nakretki. Czy ktos wie jak je zdobyc, lub jak inaczej rozwiazac ten proble. szlag mnie trafia bo. walcze z klima juz od kwietnia. zaraz bedzie zima. bede wdzieczny za kazda porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tych nakretek nie wymienisz normalnie. Trzeba je odciac od weza gumowego, i zacisnac nowe koncowki z nakretkami, lub przeciac te krocce aluminiowe zalozyc nowe nakretki i polutowac spowrotem. Oczywiscie nie mam na mysli lutowania zwykla lutownica, raczej specjalna spawarka. Nie wiem skad dostac te koncowki ale jak ci zalezy moge sie dowiedziec.

Popytaj w firmach ktore zajmuja sie hydraulika, w warszawie napewno takich nie brakuje:) na dobrych warsztatach z klima tez powinni miec takie koncowki lub nakretki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki piekne. Zaczne od poszukiwan nakretek na szrocie i w warsztatach. Gdybys wiedzial przypadkiem o jakims miejscu gdzie moge je zdobyc, bede bardzo wdzieczny. Dzieciaki mi kwitna podczas dluzszej podrozy bez klimy. Pozdrowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakretki nie do zdobycia , gwinty padaja przy odkrecaniu praktycznie w każdej audi ,poprostu aul sie utlenia ,ale umiejetne wykrecenie i poprawienie gwintu daje 90 % sukcesu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...