Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dokładka/i zderzaka tylnego dla avanta z hakiem


Cineksik

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie numery mają dokładki zderzaka tylnego dla avanta wyposażonego w odpinany hak holowniczy :?:

Z góry dzięki :notworthy:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 18:01_________________________________________________sprawa dosyć pilna ;( , były takie czy są to zwykłe dokładki po prostu wycinane :mysli: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: no to jak takie auta wyjeżdżały z fabryki :?: zwykły był docinany :?: mam problem bo ASO założyło mi właśnie zwykły i nie mogę zjechać na dół z całą instalacją od haka a co dopiero go podpiąć ;( . Muszę to zareklamować lecz oni twierdzą, że nie ma takiej dokładki :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: no to jak takie auta wyjeżdżały z fabryki :?: zwykły był docinany :?: mam problem bo ASO założyło mi właśnie zwykły i nie mogę zjechać na dół z całą instalacją od haka a co dopiero go podpiąć ;( . Muszę to zareklamować lecz oni twierdzą, że nie ma takiej dokładki :evil:

własnie wyglada na to że dokładka była poprostu docinany :wink4: jesli był montowany hak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy zderzak tylni ma wytloczenie od wewnatrz na wyciecie pod hak :)

ma to nawet dokladka sline, ktora zamawialem rok temu w ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne :notworthy: , szkoda tylko że ETKA nie podpowiedziała panom z ASO aby ją docieli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...