Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 B5 1,8 125 KM 1996r. - PILNE


Gość fido

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem audi z 96r w bardzo dobrym stanie za 8500 ale bez klimy.

Powstaje pyt.:

- czy da się założyć klimę do audi A4 B5 1,8 B 125KM 1996r. ( 2 lata w kraju)

- Jak wygląda cenowo założenie klimy

- Czy takie auto jest przystosowane do montażu klimy

- Widziałem tu kilka os sprzedających osprzęt do klimy chłodnica panel sterowania

Czy to się opłaca.? Jeśli tak to jakie części będą mi potrzebne.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie, ale to nie opłącalny manewr ze względów finansowych. Częsci w tys powinieneś sie zmieścić robocizna zależnie od regionu to jakieś 800zł w zwyż z nabiciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli około 2 tys na to wydam czyli audi w dobrym stanie z klima za 10 tys. czy ja wiem czy się nie opłaca.?

a czy ktoś mógłby mi odp. w razie czego co mi by było potrzebne jakie części, oczywiście chodzi mi o klimatronik.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli około 2 tys na to wydam czyli audi w dobrym stanie z klima za 10 tys. czy ja wiem czy się nie opłaca.?

a czy ktoś mógłby mi odp. w razie czego co mi by było potrzebne jakie części, oczywiście chodzi mi o klimatronik.?

Ja bym sobie odpuścił na 15 słonecznych dni w roku na jakie sie przyas to trochę duzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ale nadal nie wiem dokładnie z nazwy jakie części mam kupić do założenia klimatronika a w poprzednim temacie jest tylko dyskusja + jakieś spostrzeżenia

W B stoku montaż z własnymi częściami to ok. 1500(robocizna) + ok 1000 zł części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000zł czesci to bardzo optymistyczna oferta, co najmniej 2tys musisz miec na same graty do tego montaz, jezeli chcesz miec klimatronik wpełni sprawny, klima manual jest tańsza. Jezeli dłozysz tyle do auta to znajdziesz w tych pieniadzach juz z klima orginalnie montowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...