Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Alusek 7, 1/2 J x 17 ET35 Czy 235/45/17 wcisne na tył?? Jakie jodelki polecacie?


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem :wallbash: wszystkim. Przymierzam sie do zakupu nowych oponek na tylek mojej bestji. Obecnie tocza sie tam 225/45/17, Moje pytanko czy wejda 235/45/17?? Chodzi mi o to czy o nic nie bedzie obcierac i czy wejda takie oponki na aluska ktory jest w temacie?? Na przodzie mam 215/45/17 czy nie bedzie to za duza roznica miedzy przodem a tylem?? Czy moze pozostac przy rozmiarze 225/45/17?? Jakie oponki jodelki najlepiej polecacie?? Dziekuje za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim 235 jest za szeroka na felge 7,5". skoro masz wszystkie 4 felgi tej samej szerokosci to zaloz wszystkie 4 te same opony czyli 215/45. jak chcesz miec z tylu szersze opony to najpierw zmien felgi na szersze min 8,5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co mi powiesz kolego na to ze rozmiar ktory podalem w temacie podalem z alusa na ktorym siedzi opona 225/45/17 wiec mozliwe jest wlozenie takiej szerokosci opone na 7,5" alusa. Fakt ze 235 to moze byc juz za szerokie na ta fele choc to tylko po 5mm z kazdej strony alu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co mi powiesz kolego na to ze rozmiar ktory podalem w temacie podalem z alusa na ktorym siedzi opona 225/45/17 wiec mozliwe jest wlozenie takiej szerokosci opone na 7,5" alusa

no oczywiscie ze jest mozliwe, a czy mowilem ze nie :?: tylko sprawa wyglada tak, ze ten rozmiar opony jest maxymalnym rozmiarem na ta felge i napewno nie wyglada to zaciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 235 ale na 9" i obcierało :wink4:

teraz mam 225 i dalej obciera. 8" chyba byłoby odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bynajmniej nie widze by wygladalo cos nie tak, ale pewnie przy 235 na lu 7,5" moglo by wygladac jak balon ;) wiec chyba pozostane przy 225.

A kolega ma moze inne ET skoror obciera.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...