Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki VAN dla firmy i na wakacje? Help


Buszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prosbe dla tych co mieli doczynienia lub maja z prowadzeniem firmy I wykorzystaniem auta jednoczesnie do wyjazdow rodzinnyh. Przyklad auta:

http://otomoto.pl/opel-vivaro-wyjazdy-po-auta-do-holandii-C8058695.html

ma miec z 5 siedzen tyl bez okien, jak na zdjeciu mniej wiecej. Czy ktos z was moze sie wypowiedziec jaki van tak do 2004r bylby doskonaly na prowadzenie firmy I wypady rodzinne? Van bedzie wykorzystywany na wyjazdy do polski takze, no I do pracy w ogrodach wiec pakowny musi byc.

Brane pod uwage:

Vito

tt3 tt4

vivaro

jakies pomysly? Moze ktos ma z Nimi doczynienia? A auto musi byc tak pakowne zeby plot drewniany spakowac taki 2,5x2,5 na dach na bok a najlepiej do srodka

Dziekowa za Pomoc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 lata T4 Multivana. Codziennie używam,go do pracy,a w niedzielę i w czasie urlopu wykorzystujemy go do wypadów nad morze i w plener.

Jeśli chodzi o codzienne użytkowanie,to w moim przypadku spora przyczepa jest nieodzowna.

Auto ma 2 wielkie zalety.

Mało pali i jest praktycznie bez awaryjny.

łóżko,stolik czy webasto to już gadżety :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iveco, lub vw uzywam jak słuzbowe vw i jest jak wspomnial GILI tylko jezdzic , niec sie nie dziej , iveco tez jezdzi ale nie mialem z nim stycznosci, jest troszke starsze ale km bije

oba przedłuzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie autko musi byc w miare pakowne ale I wielkosci jak tt4 bo w londynie srednio z parkowaniem :kwasny: a ten tt co smigacie jak z ladownoscia tonarz Itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 1200kg+przyczepa 2000kgDMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...