Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Wymiana rozrzadu, a co z pompa wody?


Arthur_tt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Tak żeby mi sie lepiej spało postanowiłem wymienić rozrząd (pasek, napinacze), wymieni mi to mój znajomy mechanik, mieszkam na wyspie UK a warsztaty są tu drogie (wymiana rozrządu 250 fontów). Znajomy kupił już kompletny rozrząd ale nic nie mówi o pompie. A waśnie to mnie męczy czy ona jest jakimś napinaczem paska ze trzeba ja wymienić ??? :mysli: Wymieniać ja odrazu przy wymianie razrządu? :a4fan:

Stosuj 2 punkt regulaminu, druga prośba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienia sie z pompą? A dlaczego tak sadzisz, moim zdaniem tak sie wymienia zeby i pompe miec zglowy na przyszlosc bo nie ma ona nic wspolnego z paskiem rozrzadu, tzn jezeli ci pompa padnie to najwyzej silnik ci sie zagrzeje, bo jest ona napedzana paskiem ale klinowym a nie rozrzadu.

Marcin[br]Dopisany: 03 Sierpień 2007, 20:08 _________________________________________________Dodam tylko ze to przeswiadczenie o wymianie pompy razem z rozrzadem pochodzi od ludzi jezdzacych samochodami w ktorych ta pompa jest napedzana pasiem rozrzadu, ale jak wiem to w naszych audi tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...