Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seves za***ista ta twoja furka, dzięki za przejażdżkę.:wink::slina:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma za co Wiesiu;)

Twoja tez za***ista.. Highline wymiata;) i to wnetrze :slina: moze ciezko utrzymac ale robi robote;)

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Podziękowania dla Seves'a :)

Nie ma sprawy;)

Mam nadz ze wyszukales co to za blad i wiesz juz wiecej... Bez mechanika sie pewnie nie obejdzie 3mam zeby to jakas pier**la byla;)

Opublikowano

Kuźwa a ja nie dałem dziś rady , nie było mnie w domu od rana :wallbash:

Może w długi weekend upierdzielimy jakiego grill'a ? :naughty:

Opublikowano

Jeżeli chodzi o silnik to wygląda na przeładowywanie turbiny.

17964/P1556/005462 - Ross-Tech Wiki

Jeszcze raz dzięki za fatygę! A autka to Ci zazdroszczę naprawdę zacna maszyna :)!

Opublikowano

Zapieczone VTG, problemy z VAC , N75 , KAT :wink:

Stawiam na to pierwsze

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Log gr. 011 dynamicznie :wink:

Opublikowano

N75 był wymieniany i przy okazji wszystkie gumowe wężyki bo je rozerwało. Przy puszczaniu gazu można było usłyszeć takie dziwne dźwięki jak by klekotanie nie wiem jak to opisać. Obecnie auto stoi bo turbo nie ładuje a jak ładuje to przerywa.

Opublikowano

Podjedź jutro to pogadamy :wink:

PS. Czasami przy odjęciu gazu słychać taki "szelest" , ja też tak mam , było nawet kilka wątków tu na forum o tym , ale nikt niestety nie doszedł co jest przyczyną , jeżdżę tak i nic się nie dzieje :wink: Wg. mnie winna jest "komora" filtra powietrza :embarrassed:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Nie ma za co Wiesiu;)

Twoja tez za***ista.. Highline wymiata;) i to wnetrze :slina: moze ciezko utrzymac ale robi robote;)

:facepalm: Seves VW chwali :glupek2:

:tongue4:

Wiem , wiem , Wiesiek ma fajną furę , chciałem się nawet z nim machnąć :whistling:

Był z Basią u mnie jak ją kupił w grudniu ( zaś my byli "KO" :decayed: ) od tej pory się nie odzywa :eusathink:

Opublikowano

hahaha fajną fajną ma furkę i ile tam jest miejsca ze zadku:decayed:

no szok :grin:

Opublikowano
... i ile tam jest miejsca ze zadku:decayed:

no szok :grin:

Tak po cichu powiem , Wiesiek ekstra taką bez mała kupił , żeby z zadku w aucie ... :sexinbed::whistling::kox:

:tongue4:

Opublikowano

mi się to tak od razu skojarzyło :grin:

jakbym mial taką jettę to bym mieszkania nie musioł kupować :decayed:

jak se przypomna jak boroki Koleżanki musiały się ukłodać to... :grin:

Opublikowano

Widziołeś , kiedyś w maluchu z zadku trzeba było se dać rady , a Wiesiek teraz mo tela miejsca ... ale z drugij strony to już je emeryt ... :whistling:

:tongue4::tongue4::tongue4:

Opublikowano

no też prowda,

kożdy im starszy tym je coroz bardzij wymyślaty i wygodny :decayed:

ciekawe czym się Basia sugerowała w wyborze autka :naughty:

Opublikowano

ciekawe czym się Basia sugerowała w wyborze autka :naughty:

Basia się nie sugerowała , Wiesiek ją namówił :naughty:

Było na pewno : "No wiesz Basiu :mysli:, tyle miejsca z zadku , a może jaki "film" kiedy obejrzymy ... :rolleyes:"

:decayed:

:tongue4:

Opublikowano

:hi:

No wreszcie jakaś dyskusja się wywiązała, coś się dzieje :whistling:

Wyście to dobrze se wymyślili z moim autem :polew: ale to Basi sie spodobało :facepalm:

Opublikowano

siema synki :hi:

Opublikowano

siemka :hi:

i przepraszam za wczoraj że mnie nie było ale miałem mecz i później byłem K.O. :]

I tak jak Robert mówi w długi weekend zrobić grilla :D

No i Seves w końcu też będzie musiał mnie przewieść :P

Opublikowano

Autko mam umówione na przyszły poniedziałek do pana który pracował w serwisie audi w Rybniku...

Opublikowano
  • Autor

:hi:

no to dajcie date, godzine i uzupełnie pierwszy post.

ps: mi też autko od Wieśka się bardzo podoba:whistling:

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

używa ktoś z was Vag-Com 311-2?

Opublikowano

:hi:

używa ktoś z was Vag-Com 311-2?

Ja kiedyś używałem :wink:

Opublikowano

Arek ma mojego i ma małe kłopoty ale damy rade :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.