Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

A co za mistrzostwa mamy i co to mundial ???:facepalm::whistling:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

jako, że mamy mistrzostwa to zapytam: kto zostanie mistrzem waszym zdaniem?

mi się wydaje, że gospodarz zgarnie puchar

Holandia ew. Argentyna :wink:

Opublikowano

Kibicuję już od 14 lat Oranje i tak jest tym razem, jestem w szoku po tym co zagrali z Hiszpanią bo skazywałem ich na pożarcie - nie tylko w tym spotkaniu ale na całym mundialu a tymczasem.. :naughty: Zobaczymy następny mecz ich mecz, czekam też na mecz Belgii:wink:

I najważniejsze...

ROBIMY SPOTA W TYM TYG?

Opublikowano
... bo skazywałem ich na pożarcie - nie tylko w tym spotkaniu ale na całym mundialu a tymczasem..

To słaby z ciebie kibic :whistling:

Ja może nieco dłużej im kibicuję i nigdy w nich nie zwątpiłem :naughty:

Drużyny którym poza Oranje kibicuję to Nigeria , Argentyna i Italia :wink:

Opublikowano

Nie było argumentów, które by za nimi przemawiały i nadal nie ma ich na papierze. Ale czas pokaże..

Opublikowano
Kibicuję już od 14 lat Oranje i tak jest tym razem, jestem w szoku po tym co zagrali z Hiszpanią bo skazywałem ich na pożarcie - nie tylko w tym spotkaniu ale na całym mundialu a tymczasem.. :naughty: Zobaczymy następny mecz ich mecz, czekam też na mecz Belgii:wink:

I najważniejsze...

ROBIMY SPOTA W TYM TYG?

TAK A JESTEM NAWET NA GRILLEM

:decayed:

Opublikowano
Nie było argumentów, które by za nimi przemawiały i nadal nie ma ich na papierze. Ale czas pokaże..

Czyli z Ciebie taki kibic sezonowy :wink:

Za kim przemawiają statystki , przeważają na papierze - to za nimi jesteś :facepalm:

:eusathink: chyba jednak byłeś za Hiszpanią ale po wygraniu przez KNVB znowu przeszedłeś na ich stronę :cool1:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Czekam co jeszcze dziś Belgia pokaże :naughty:

Argentyna zawiodła ale to pierwszy mecz może się rozkręcą :naughty:

Wszystkie mecze muszę dziś ponagrywać bo na wesele jadę :drunk::decayed:

Jeszcze ani jednego meczu nie opuściłem :wink:

Opublikowano
Nie było argumentów, które by za nimi przemawiały i nadal nie ma ich na papierze. Ale czas pokaże..

Czyli z Ciebie taki kibic sezonowy :wink:

Za kim przemawiają statystki , przeważają na papierze - to za nimi jesteś :facepalm:

:eusathink: chyba jednak byłeś za Hiszpanią ale po wygraniu przez KNVB znowu przeszedłeś na ich stronę :cool1:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Miałem nie odpisywać ale odpisze, bo mnie ruszyłeś:wink:. Wytłumaczę więc łopatologicznie - nie wmówisz mi, że obecny skład Holandii dobrze wygląda, bo mają ekipe najsłabszą od x lat i spotkanie z Hiszpanią może być jednorazowym wybrykiem, a skoro taki z Ciebie kibic Oranje to powinieneś wiedzieć że ta drużyna zawsze pięknie gra i nic nie wygrywa:facepalm: Spójrz na obrone:

Obrońcy: Bruno Martins Indi (Feyenoord), Daryl Janmaat (Feyenoord), Terence Kongolo (Feyenoord), Stefan de Vrij (Feyenoord), Daley Blind (Ajax), Joel Veltman (Ajax), Ron Vlaar (Aston Villa), Paul Verhaegh (FC Augsburg), Patrick van Aanholt (Vitesse), Karim Rekik (PSV)
A teraz sobie wspomnij czasy Euro 2000,2004,MŚ '98 i jakie tam szychy występowały. Z tych nazwisk z obrońców kojarze tylko Blinda, nikogo więcej.
Pomocnicy: Wesley Sneijder (Galatasaray), Rafael van der Vaart (Hamburger SV), Nigel de Jong (AC Milan), Jordy Clasie (Feyenoord), Leroy Fer (Norwich City), Jonathan de Guzman (Swansea City), Georginio Wijnaldum (PSV), Quincy Promes (FC Twente), Tonny Trindade de Vilhena (Feyenoord)
Wijnaldum wieczny talent, Sneijder, Van der Vaart - wypalone gwiazdki..O ataku nie pisze, bo nie chce mi sie wklejac ale to najmocniejsza jak zawsze formacja Oranje. Z tą sezonowością to doyebałeś po całości, z Hiszpanią tymbardziej, ale skoro tak dobrze mnie znasz i wiesze lepiej niż sam ja to Ci gratuluję

Puenta jest taka, że trzeba spokojnie oglądać kolejny mecz Holandii by stwierdzić czy mają szanse na cokolwiek wiecej niż ćwierćfinał, bo ta drużyna jest strasznie nieobliczalna i pomimo tego, ze zaczeli od mocnego 5:1to wszystko sie moze zdarzyc

Pozdro

Opublikowano
  • Autor
:decayed:Wiesiu, Wiesiu.....
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Trudno powiedzieć nie dostałem "zlecenia" ale prawdopodobnie na chwilę tak czy siak wpadnę

Opublikowano

:hi:

O czem wy do mie mówicie ?

:whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Nie było argumentów, które by za nimi przemawiały i nadal nie ma ich na papierze. Ale czas pokaże..

Czyli z Ciebie taki kibic sezonowy :wink:

Za kim przemawiają statystki , przeważają na papierze - to za nimi jesteś :facepalm:

:eusathink: chyba jednak byłeś za Hiszpanią ale po wygraniu przez KNVB znowu przeszedłeś na ich stronę :cool1:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Miałem nie odpisywać ale odpisze, bo mnie ruszyłeś:wink:. Wytłumaczę więc łopatologicznie - nie wmówisz mi, że obecny skład Holandii dobrze wygląda, bo mają ekipe najsłabszą od x lat i spotkanie z Hiszpanią może być jednorazowym wybrykiem, a skoro taki z Ciebie kibic Oranje to powinieneś wiedzieć że ta drużyna zawsze pięknie gra i nic nie wygrywa:facepalm: Spójrz na obrone:

Obrońcy: Bruno Martins Indi (Feyenoord), Daryl Janmaat (Feyenoord), Terence Kongolo (Feyenoord), Stefan de Vrij (Feyenoord), Daley Blind (Ajax), Joel Veltman (Ajax), Ron Vlaar (Aston Villa), Paul Verhaegh (FC Augsburg), Patrick van Aanholt (Vitesse), Karim Rekik (PSV)
A teraz sobie wspomnij czasy Euro 2000,2004,MŚ '98 i jakie tam szychy występowały. Z tych nazwisk z obrońców kojarze tylko Blinda, nikogo więcej.
Pomocnicy: Wesley Sneijder (Galatasaray), Rafael van der Vaart (Hamburger SV), Nigel de Jong (AC Milan), Jordy Clasie (Feyenoord), Leroy Fer (Norwich City), Jonathan de Guzman (Swansea City), Georginio Wijnaldum (PSV), Quincy Promes (FC Twente), Tonny Trindade de Vilhena (Feyenoord)
Wijnaldum wieczny talent, Sneijder, Van der Vaart - wypalone gwiazdki..O ataku nie pisze, bo nie chce mi sie wklejac ale to najmocniejsza jak zawsze formacja Oranje. Z tą sezonowością to doyebałeś po całości, z Hiszpanią tymbardziej, ale skoro tak dobrze mnie znasz i wiesze lepiej niż sam ja to Ci gratuluję

Puenta jest taka, że trzeba spokojnie oglądać kolejny mecz Holandii by stwierdzić czy mają szanse na cokolwiek wiecej niż ćwierćfinał, bo ta drużyna jest strasznie nieobliczalna i pomimo tego, ze zaczeli od mocnego 5:1to wszystko sie moze zdarzyc

Pozdro

Nie przeżywej tego tak :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Widza że Robert mo nowego dyskutanta o fussbalu :naughty:

Badboy zniknął :facepalm:

Opublikowano
:hi:

Widza że Robert mo nowego dyskutanta o fussbalu :naughty:

Badboy zniknął :facepalm:

dokładnie:decayed:

https://www.youtube.com/watch?v=fOm7rzO1LY8

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi:

Widza że Robert mo nowego dyskutanta o fussbalu :naughty:

Badboy zniknął :facepalm:

Buhahaha :decayed:

Trzeba kogoś "postresować" :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.