Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego LG-D620

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Arek mam 2 szt. ja i Basia jak na razie nic złego nie można powiedzieć, może bateria mogła by być lepsza, ale cienki w miarę jest , więc coś za coś.

Wszystko działa szybko i płynnie.

Polecam, za ta kasę nic lepszego nie ma.

Aparat też ok? ma on lampe błyskową?

Opublikowano

:hi:

Aparat robi dobre zdjęcia i ma lampę, to dobra klasa średnia.

Czy zna ktoś to autko ?

http://olx.pl/oferta/audi-a-4-b-6-quattro-1-9tdi-avf-s-line-chrom-pakiet-manual-CID5-IDcEg4J.html#2ff64518d9

Edytowane przez wiesiek3d

Opublikowano
  • Autor

Aparat robi dobre zdjęcia i ma lampę, to dobra klasa średnia.

doczytałem, że nie ma wyjmowanej baterii :(

a jak ekran, nie rysuje się?

Opublikowano

:hi:

Teraz większość fonów ma nie wyjmowalną baterię, na ekranie już fabrycznie jest założona folia, Huawei tak ma.

Opublikowano
  • Autor

teraz akurat jest promocja na niego w Media i nie wiem co zrobić..... :kwasny: nie chce później żałować, że zdradziłem markę Samsung.

może ktoś tu jeszcze siedzi w telefonach i coś doradzi?

Opublikowano

Samsung to tylko S6 ,ale z cena to jada jak jabcok.

Kup pelnego P8 i bedziesz pan zadowolony.

Ja szajsunga juz nie kupie, a lite mi wystarcza.

Wysłane z P8 Lite :)

Edytowane przez wiesiek3d

Opublikowano

Witam, ma ktoś kontakt z Grześkiem z Rybnika ten od chiptuningu bo chłopak się zapadł pod ziemię. Telefon chodź włączony to nie odbiera a przesadził na wtryskach i miał mi to skorygować i od tamtej pory go wcielo?

Edytowane przez Wandet15

Opublikowano
  • Autor

Witam, ma ktoś kontakt z Grześkiem z Rybnika ten od chiptuningu bo chłopak się zapadł pod ziemię. Telefon chodź włączony to nie odbiera a przesadził na wtryskach i miał mi to skorygować i od tamtej pory go wcielo?

rozmawiałem z nim z dwa tyg temu, odebrał za pierwszym razem

Opublikowano

ja dzwonie od miesiąca albo od dwóch i echo. trzeba będzie tam osobicie podjechać

Opublikowano
  • Autor

Samsung to tylko S6 ,ale z cena to jada jak jabcok.

Kup pelnego P8 i bedziesz pan zadowolony.

Ja szajsunga juz nie kupie, a lite mi wystarcza.

Wysłane z P8 Lite :)

A menu w Hjułejach jest dość intuicyjne?

Chyba wybiorę się któryś dzień do jakiegoś sklepu aby się nim pobawić, może się spodoba....

Opublikowano

Arek, ten auto serwis Filipek godny polecenia?

Opublikowano
  • Autor

Arek, ten auto serwis Filipek godny polecenia?

Matek to serwis mojego szwagra, o tuningach to ja go uczyłem :P

a tak poważnie to robi przy autach ponad połowę swojego życia i ogarnia wszystko bardzo dobrze. wspomnij mu, że ja cię przysłałem (jak będziesz u niego) to i jakiś rabat ci policzy :wink:

Opublikowano

Podjade jutro do niego poklachać :wink:

Opublikowano

Samsung to tylko S6 ,ale z cena to jada jak jabcok.

Kup pelnego P8 i bedziesz pan zadowolony.

Ja szajsunga juz nie kupie, a lite mi wystarcza.

Wysłane z P8 Lite :)

A menu w Hjułejach jest dość intuicyjne?

Chyba wybiorę się któryś dzień do jakiegoś sklepu aby się nim pobawić, może się spodoba....

Jak dla mnie menu jest za***iste, szybkie i intuicyjne, nie ma w nim drugiego podmenu coś ala jabłko.

Opublikowano

blant mega wielkie dzieki za zaproszenie na rybke i towarzystwo dzisiaj - pychaa, a jakie dobre piwo : P hehe

pany ma ktos namiar na kogos zaufanego kto zajmuje sie cyklinowaniem parkietow?

Opublikowano

blant mega wielkie dzieki za zaproszenie na rybke i towarzystwo dzisiaj - pychaa, a jakie dobre piwo : P hehe

pany ma ktos namiar na kogos zaufanego kto zajmuje sie cyklinowaniem parkietow?

Do usług ;) takie niedzielne klimaty :D

Wysłane z mojego LG-D620

Opublikowano
  • Autor

Samsung to tylko S6 ,ale z cena to jada jak jabcok.

Kup pelnego P8 i bedziesz pan zadowolony.

Ja szajsunga juz nie kupie, a lite mi wystarcza.

Wysłane z P8 Lite :)

A menu w Hjułejach jest dość intuicyjne?

Chyba wybiorę się któryś dzień do jakiegoś sklepu aby się nim pobawić, może się spodoba....

Jak dla mnie menu jest za***iste, szybkie i intuicyjne, nie ma w nim drugiego podmenu coś ala jabłko.

dzięki za odpowiedzi, telefon kupiony :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.