Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] OBNIŻENIE ZAWIESZENIA


michalantek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja też mam pytanie jakie sprężyny zastosować w moim samochodzie żeby go obniżyć o ok. 20-30 mm ? Teraz posiadam zawieszenie 1BA kolory na przedniej sprężynie to niebieski pomarańczowy różowy i według tabelki oznaczenia sprężyn jest to WR 9 Myślałem nad używanymi sprężynami od s-lina i znalazłem coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item1089725326_audi_a4_8e0_s_line_amortyzatory_przod_1bv.html

ale z tabelki wynika że to jest WR7, a jest to zawieszenie też od 1.9 TDI. I tutaj się trochę pogubiłem ponieważ nie wiem czy będzie pasować tzn. czy autko dobrze siądzie i nie będzie za miękkie? Czy WR dla sprężyn przy zawieszeniu 1BE/1BV musi być takie samo jak 1BA i czy jest jakaś tolerancja?

Drugą alternatywą są sprężyny obniżające Eibach:

http://www.prince.com.pl/go/_info/?user_id=605166&lang=pl&form[c1]=1&form[c2]=3&form[c3]=1262

Czy zakładał ktoś ten zestaw i posiada fotki do porównania? Bo moje autko wygląda tak i stoi trochę za wysoko .

mqObS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny Eibach Pro Kit lepiej na pewno współpracować będą z nieco bardziej "usportowionymi" amorkami (np 1BE), ale nie jest powiedziane, że nie możesz ich założyć na 1BA. Przeszukaj dział Zawieszenie, bo na Pro Kit'cie jeździ u nas sporo osób.

ja osobiście proponowałbym amory twardsze i sprężyny Eibach do tego.

Jest wszystko -od opisów i wrażeń po zdjęcia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj: :szukaj: :szukaj: temat springów jest dokładnie opisany, ja generalnie polecam Eibach Pro Kit, za twardość odpowiada amortyzator a nie sprężyna

na fotkach srebrne na gwincie Tein Super Street -65 mm a czarne na Eibach Pro Kit -30 (35) czyli same springi

666c33c16925ee66med.jpg

ff4fbeb6a97fa772med.jpg

bc8d18e6827d8bcdmed.jpg

ktoś powie, że to B7 ale zawias jest identiko i lina boczna i błotniki takie same jak w B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...