Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sprawdzanie auta po vin


galica01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Byłem dziś w salonie audi w bielsku białej i zakupiłem tam takie pierdołki do auta i przy okazji chciałem poznać historie swojego samochodu a pan z serwisu powiedział że nie udzieli informacji.Zapytałem dlaczego a on na to że wszelkie informacje odnośnie historii samochodów audi zostały wstrzymane przez jakiegoś dystrybutora audi na polskę.Ja go zapytałem kiedy będzie to odblokowane on mi na to że nie wie może nigdy.Miał ktoś taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w zależności na jakie ASO trafisz i jakiego pracownika :gwizdanie: jeśli okaże się służbistą jak ten pan to nie udzieli Ci zadnej informacji o autku... pojedziesz do innego aso i powiedzą Ci bez problemu, nie dając nawet na flaszke...

ja pojechałem w pile do volkswagena, gadka szmatka - zapytałem, że chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość sprawdzenia jaki olej był lany poprzednio w moim aucie bo nie mam żadnej wlepki a w książce serwisowej nie pisze.. no i koleś patrzy, patrzy w komputerku nic nie znalazł o oleju ale przy okazji powiedział kiedy był ostatni serwis, co było wymienione i jaki przebieg :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...