Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HDI asekuracja - problem z ogledzinami


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

mam maly problem, bylem dzisiaj ze znajoma na ogledzinach w HDI Asekuracja.

Na miejscu zastalismy bardzo niemila i nieprofesjonalna obsluge. Pan ktory z nami rozmawial siedzial na drugim koncu sali, Podszedl dopiero na nasze zyczenie, rozmawiajac w miedzy czasie z kims przez telefon, skarzac sie ze musial zajac sie nasza sprawa i obluzyc jeszcze kilku klientow w poczekalni.

no ale nie to jest problemem, Kolezanka jezdzi skoda i ma uszkodzony lewy blotnik z porzodu.

Wedlug "rzeczoznawcy" wgnieciony blotnik wymaga jedynie polakierowania i wyklepania.

czytajac przyklejony watek odnosnie podwyzszania kosztow naprawy natknalem sie na punkt drugi ktory jasno mowi ze samochod musi zostac przywrocony do stanu poprzedniego czyli w moim rozumieniu blotnik powinien byc nowy oryginalny a nie wyklepany i polakierowany w pierwszym lepszym warsztacie.

co mozna zrobic z ta sytuacja? Jak mozna sie od tego odwolac? Probowalem rozmawiac z gosciem ze wedlug prawa przysluguje nowy blotnik to ten powiedzial mi ze nie jestem rzeczoznawca, poczym odwrocil sie i po prostu poszedl.. Nie mowiac co dalej i kiedy mozna sie spodziewac jakiejkolwiek odpowiedzi...

pozdrawiam i licze na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie osób lekceważonych przez HDI. U nich takie zachowanie to norma, a pomyśleć, że to firma niemiecka.. Kolego, nie zawracajcie sobie z nimi d... tylko odstawiajcie auto na bezgotówkową naprawę lub pokażcie im kosztorys od niezależnego rzeczoznawcy i wtedy z nimi się spierajcie. Mnie kiedyś tez powiedzieli, że mogę sobie kupić błotnik do A4ki za 100 zł. Ostro z nimi bo nic nie wskóracie, najlepiej na takie zachowanie odpowiedzieć groźbą poinformowania o tym rzecznika ubezpieczonych to trochę ruszą tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...