Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] problem z koscmi przy podlaczeniu nowego radia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kupilem radio JVC KD-G431 w komplecie dostalem kabel z koscmi ISO ale po wyjeciu starego radia AUDI GAMMA CC okazako sie,ze w samochodzie sa 3 kosci ISO(zasilajaca,glosniki-przod,glosniki-tyl)gdzie kosc od glosnikow-tyl jest troszke inna jak tamte i nie mam gdzie jej wpiac.Wejscia pasuja tylko na zasilanie i glosniki-przod :disgust:.Szukalem przejsciowki innych kabli ale nie moge znalezc.Moze ktos wie jak podpiac komplet gniazd?[br]Dopisany: 05 Sierpień 2007, 23:47 _________________________________________________Szukam na forum juz dluzszy czas i nie moge znalezc konkretnej odpowiedzi czy jest jakas przejsciowka na te kosci mini ISO (trzy spiete w jedna) czy da sie te trzy mini ISO podpiac pod kosc ISO ktora pasuje do radia :disgust: Widzialem sporo podobnych tematow ale dalej nie wiem jak to podlaczyc aby wszystko dzialalo prawidlowo :no: Moze jednak ktos mi pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, z instal. wystaja mi 3 kostki, z tego co sie dowiedzialem w ta niedziele na gieldzie, to nie ma takiej przejsciowki, z audi na iso. Zostaje tylko przelutowanie.

Ale jak cos znajdziesz to daj znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...