Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Klima przestala chlodzic


XC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Totez przejde od razu do rzeczy. Wieczorem zgasilem auto i w srodku prawie byla grenlandia. Nastepnego ranka wlaczam auto i d*pa :wallbash: Na poczatku z tych kratek srodkowych lecialo chlodniejsze powietrze a z tych bocznych letnie. Pozniej lecialo juz tylko chlodne (ale nie zimne) z tej jednej srodkowej ale od strony pasazera. W dodatku lecialo tylko wtedy gdy byl ustawiony maly nawiew, w sensie ze slaby, przy wiekszym tez lecialo letnie. Co to moze byc? :mysli: dzis bylem u goscia ktory mi nabijal klime ale stwierdzil ze nie wie. Sprezarka sie zalacza, przewod ktory wchodzi do kabiny jest lodowaty. Macie jakies sugestie co by mnie barany w serwisie nie naciagnely? Klime nabijalem do pelna jakies 2 miesiace temu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do tematu. U mnie chłodziło i na drugi dzień już przestało. Dodam że klima niedawno nabita i podpinałem VAG i nic nie wykrył. co to może być?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną takiego stanu może być uszkodzone sprzęgło zrywne komresora klimatyzacji, które uszkodzone nie włącza się tym samym nie przenosi napędu na pasek. Szczególy były już poruszane - trochę pogrzebcie w temacie. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...