Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Dziwny problem z elektrycznymi szybami. Hilfe...:)


Wojtek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem, ze padl mi silniczek podnaszacy szybe od kierowcy bo od jakiegos czasu nie reagowala wogole na podnoszenie czy opuszczanie.

Wczoraj natomiast jako pasazer chcialem otworzyc szybe prawa i tez odmowila posluszenstwa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

O dziwo o ile niemoge jej otworzyc ze sterowania pasazera to kierowca moze ja otworzyc i zamknac bez problemu... :wallbash:

Macie jakies pomysly co moglo sie stac?

Nie mam pomyslu na ten problem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewody w drzwiach po pierwsze

Nigdy nic tam nie rozbieralem.

Ok jedna szyba rozumiem.

Ale czemu w dwoch nagle takli dziwny przypadek...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelki lubią się przecierać na przejściu ze słupka do drzwi, ale skoro kierowca może otworzyć szybę pasażera, a pasażer nie, to kable są w porządku. Moim zdaniem padł 'pstryczek elektryczek' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelki lubią się przecierać na przejściu ze słupka do drzwi, ale skoro kierowca może otworzyć szybę pasażera, a pasażer nie, to kable są w porządku. Moim zdaniem padł 'pstryczek elektryczek' :)

Nie mozliwe bo musialyby pasc dwa w tym samym czasie.

Od kierowcy i od pasazera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem to w b6 u znajomego identyczny przypadek szyba kierowcy w ogóle nie chodzi szyba pasażera chodzi tylko ze sterowania kierowcy ze sterowania pasażera nie idzie jej ruszyć. Przyczyną był zerwany kabelek między drzwiami a słupkiem w tym gumowym kondoniku :decayed: 20 min roboty i wszystko hula jak nowe. Trzeba zdjąć boczek kierowcy rozebrać ten gumowy wąż w którym idzie wiązka lutownica w rękę i jazda. Te kabelki idą po szynie can więc mają w sobie coś koło 4 włosów więc są bardzo cienkie i narażone na przerwanie. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem to w b6 u znajomego identyczny przypadek szyba kierowcy w ogóle nie chodzi szyba pasażera chodzi tylko ze sterowania kierowcy ze sterowania pasażera nie idzie jej ruszyć. Przyczyną był zerwany kabelek między drzwiami a słupkiem w tym gumowym kondoniku :decayed: 20 min roboty i wszystko hula jak nowe. Trzeba zdjąć boczek kierowcy rozebrać ten gumowy wąż w którym idzie wiązka lutownica w rękę i jazda. Te kabelki idą po szynie can więc mają w sobie coś koło 4 włosów więc są bardzo cienkie i narażone na przerwanie. :cool1:

Dzieki za info.

Zobacze, moze sam dam rade zrobic.

Dodatkowo przez przypadek zobaczylem, ze nie zamykaja sie drzwi przednie z pilota.

Tylko tylnie i klapa.

Przod musze zamykac kluczykiem.

Myslisz, ze to wina tez tego przetartego kabelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...