Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Dziwny problem z elektrycznymi szybami. Hilfe...:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myslalem, ze padl mi silniczek podnaszacy szybe od kierowcy bo od jakiegos czasu nie reagowala wogole na podnoszenie czy opuszczanie.

Wczoraj natomiast jako pasazer chcialem otworzyc szybe prawa i tez odmowila posluszenstwa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

O dziwo o ile niemoge jej otworzyc ze sterowania pasazera to kierowca moze ja otworzyc i zamknac bez problemu... :wallbash:

Macie jakies pomysly co moglo sie stac?

Nie mam pomyslu na ten problem ;(

Opublikowano

przewody w drzwiach po pierwsze

Opublikowano
  • Autor

przewody w drzwiach po pierwsze

Nigdy nic tam nie rozbieralem.

Ok jedna szyba rozumiem.

Ale czemu w dwoch nagle takli dziwny przypadek...?

Opublikowano

Kabelki lubią się przecierać na przejściu ze słupka do drzwi, ale skoro kierowca może otworzyć szybę pasażera, a pasażer nie, to kable są w porządku. Moim zdaniem padł 'pstryczek elektryczek' :)

Opublikowano
  • Autor

Kabelki lubią się przecierać na przejściu ze słupka do drzwi, ale skoro kierowca może otworzyć szybę pasażera, a pasażer nie, to kable są w porządku. Moim zdaniem padł 'pstryczek elektryczek' :)

Nie mozliwe bo musialyby pasc dwa w tym samym czasie.

Od kierowcy i od pasazera.

Opublikowano

Ostatnio robiłem to w b6 u znajomego identyczny przypadek szyba kierowcy w ogóle nie chodzi szyba pasażera chodzi tylko ze sterowania kierowcy ze sterowania pasażera nie idzie jej ruszyć. Przyczyną był zerwany kabelek między drzwiami a słupkiem w tym gumowym kondoniku :decayed: 20 min roboty i wszystko hula jak nowe. Trzeba zdjąć boczek kierowcy rozebrać ten gumowy wąż w którym idzie wiązka lutownica w rękę i jazda. Te kabelki idą po szynie can więc mają w sobie coś koło 4 włosów więc są bardzo cienkie i narażone na przerwanie. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio robiłem to w b6 u znajomego identyczny przypadek szyba kierowcy w ogóle nie chodzi szyba pasażera chodzi tylko ze sterowania kierowcy ze sterowania pasażera nie idzie jej ruszyć. Przyczyną był zerwany kabelek między drzwiami a słupkiem w tym gumowym kondoniku :decayed: 20 min roboty i wszystko hula jak nowe. Trzeba zdjąć boczek kierowcy rozebrać ten gumowy wąż w którym idzie wiązka lutownica w rękę i jazda. Te kabelki idą po szynie can więc mają w sobie coś koło 4 włosów więc są bardzo cienkie i narażone na przerwanie. :cool1:

Dzieki za info.

Zobacze, moze sam dam rade zrobic.

Dodatkowo przez przypadek zobaczylem, ze nie zamykaja sie drzwi przednie z pilota.

Tylko tylnie i klapa.

Przod musze zamykac kluczykiem.

Myslisz, ze to wina tez tego przetartego kabelka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.