Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Co muszę wymienić aby zlikwidować te błędy :(


robak1305

Rekomendowane odpowiedzi

17927. P 1519 - przestawiwnie wałka rozrządu rząd cylindrów 1 nie sprawnosć

16804. P 0420 - układ katalizatora rząd cylindrów 1 sprawnosć poniżej wartości progowej

może ktos wie panowie co sie stało i co powienienem wymienic w takim razie ?? dodam ze autko sprawuje sie ok i nie czuje zadnej ruznicy w jezdzie

teraz 2 sprawa wymieniłem kompletny schowek wraz z przełoncznikiem od air bag i zapaliła mi sie kontrolka air bag pasazera i wydaje mi sie ze powinienem zakodowac nowy przeloncznik tylko nie wiem jaki jest tego cod ??? a no i oczywiste ze posiadam vaga aby tego dokonac tylko moze ktos wie jak to zrobic ?

z góry dziekuje za jakomkolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale warsztat kolega Bart-S rezal uklad dezaktywacji poduszki pasazera.

Zerknij i przeprowadz kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialales ostatnio cos przy rozrzadzie kolego? Moze czujnik Halla(polozenia walu) dokonal zywota, albo pasek rozrzadu Ci przeskoczyl o jeden zabek (zmienil polozenie) zatem wymaga to uwagi.

Sciagnij wszystko(rozrzad) i zaloz poprawnie z ustawieniem rozrzadu wlacznie. Potem VAG i zobaczysz.

PS

Moze zajrzysz od czasu do czasu do slownika jezyka polskiego? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za błedy ale jestem dyslektykiem :( i co kazde zdanie musial bym zaglądać

a co do tego rozrządu to tak zrobie jak mówiłes podjade gdzies żeby mi założyli na nowo może faktycznie mi przezkoczył ale czy wtedy nie czuł bym ze jakoś inaczej chodzi silnik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie a tego nie ma żadnych zmian w dynamice ani jezdzie wiec co myslicie ze mogłoby być innego ?? a ten czujnik to juz jest wymieniony chodzi o czujnik obrotów wału korbowego [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 22:40_________________________________________________a błedy i tak są resetuje je co dzien i jak tylko przejade do pracy i z pracy pojawiaja sie ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...