-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
hej koledzy ja mam taki sam problem co bartek mianowicie podlaczylem BT do RNSE wedlug schematu domina i wszystko pieknie ale tylko na ok 10 min i nagle rozlancza mi telefon i juz zaden telefon nie widzi tego BT VCDS za karzdym razem sie laczy i tylko w BT pokazalo mi blad 00466-(Moduł sterujący dla Elektroniki kolumnie kierownicy w J527) sprawdzilem juz ze 3 moduly i kazdy robi tak samo zmienilem juz ze 2 wiazki i nic dodam ze auto posiada system bose moze on cos miesza bo u kolegi podlaczylem tez a4-B6 bez bose i takie samo kodowanie i wszystko dziala bez zarzutu dodam ze w a3 8p tez prubowalem z systemem bose i to samo co umnie dziala tylko przez 10 ok 10 min i nagle rozlancza i juz za cholere zaden telefon nie widzi BT wielkie dzieki za jakomkolwiek pomoc pozdrawiam ROBERT
-
[ALL B6] dwie kontrolki od hamulców na fisie (O) czerwona i na liczniku (!) ??? pomocy
dzieki za info ale to był poprostu zawieszony pływak w zbiorniczku do płynu i pokazywało jego brak poprzez kontrolki a co do pompy to nie została ona zapowietrzona
-
[ALL B6] dwie kontrolki od hamulców na fisie (O) czerwona i na liczniku (!) ??? pomocy
witam dziś wymieniałem gumowy waż od hamulców w prawym przednim kole i po wymianie zabrałem sie za odpowietrzanie standardowa metoda czyli kolega siedział i pompował a ja luzowałem i dokręcałem odpowietrznik przy zacisku i tak mi sie wydaje ze za późno uzupełniłem płyn w zbiorniczku i mogło do weżyka sie dostać powietrze ale nie jestem pewien w każdym razie po odpowietrzaniu jak przekręciłem zapłon to pojawiły mi sie te 2 kontrolki i po naciśnięciu przycisku check pisze na wyświetlaczu zatrzymaj samochód i sprawdz płyn hamulcowy i hydrałliczny czy morze to być spowodowane tym ze zapowietrzyła mi sie pompa abs ????? jak tak to jak ją odpowietrzyć i czy po zrobieniu tego kontrolki znikną czy trzeba do tego użyć już vag ??
-
[ALL] Czy jest sposób aby po otwarciu auta pilotem zapalały nam sie światła postojowe
witam mam takie pytanie czy jest jakiś sposób aby po otwarciu samochodu zapalały sie jednocześnie światła postojowe tak jak to jest w nowszych autach ??? ja prubowałem podpiać sie do oświetlenia wnętrza ale tam jest stały prąd i sterowanie jest masą ( - ) czy jest jakis sposób aby tego dokonac ???? z góry dzieki
-
[ALL B6] Światło pozycyjne świeci przy wciskaniu pedału stop
sprawdzalem to, nie znalazlem zadnych nbieprawidlowoisci czyscilem , przedmuchalem i nic. moze jakies inne porady, dzdieki z gory za kazde wskazowki
-
[ALL B6] Światło pozycyjne świeci przy wciskaniu pedału stop
Witam, czy ktos wie w czym twki problem? wylaczony silnik, wlaczone pozycje-prawa swieci slabiej niz lewa. Natomiast gdy swiatla pozycyjne sa wylaczone, przy nacisnieciu pedala stop, zapala sie prawa pozycja. Gdy swiatla sa wlaczone i zostanie wsicniety pedal stopu wraca do normym,swieca tak samo. Podpinalem auto pod vaga, brak bledow. prz y odpalonym silniku dokladnie to samo, prosze o pomoc!
-
[B6 ALT] Co muszę wymienić aby zlikwidować te błędy :(
ok dzieki wiec tak zrobie załoze jeszcze raz rozrzad pozdrawiam
-
[ALL B6] jak zakodować przełącznik AIR BAG pasażera
ok rozumiem ale ja nie mam juz tamtego poprzedniego sensora tylko nowy i co wtedy jaki numer wpisac ????
-
[B6 ALT] Co muszę wymienić aby zlikwidować te błędy :(
no własnie a tego nie ma żadnych zmian w dynamice ani jezdzie wiec co myslicie ze mogłoby być innego ?? a ten czujnik to juz jest wymieniony chodzi o czujnik obrotów wału korbowego [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 22:40_________________________________________________a błedy i tak są resetuje je co dzien i jak tylko przejade do pracy i z pracy pojawiaja sie ponownie
-
[ALL B6] jak zakodować przełącznik AIR BAG pasażera
Witam wymieniłem kompletny schowek wraz z przełoncznikiem od air bag i zapaliła mi sie kontrolka air bag pasazera i wydaje mi sie ze powinienem zakodowac nowy przeloncznik tylko nie wiem jaki jest tego cod ??? a no i oczywiste ze posiadam vaga aby tego dokonac tylko moze ktos wie jak to zrobic ? z góry dziekuje za jakomkolwiek pomoc
-
[B6 ALT] Co muszę wymienić aby zlikwidować te błędy :(
sorki za błedy ale jestem dyslektykiem i co kazde zdanie musial bym zaglądać a co do tego rozrządu to tak zrobie jak mówiłes podjade gdzies żeby mi założyli na nowo może faktycznie mi przezkoczył ale czy wtedy nie czuł bym ze jakoś inaczej chodzi silnik ??
-
[B6 ALT] Co muszę wymienić aby zlikwidować te błędy :(
nie moge cos tego znalezc
-
[B6 ALT] Co muszę wymienić aby zlikwidować te błędy :(
17927. P 1519 - przestawiwnie wałka rozrządu rząd cylindrów 1 nie sprawnosć 16804. P 0420 - układ katalizatora rząd cylindrów 1 sprawnosć poniżej wartości progowej może ktos wie panowie co sie stało i co powienienem wymienic w takim razie ?? dodam ze autko sprawuje sie ok i nie czuje zadnej ruznicy w jezdzie teraz 2 sprawa wymieniłem kompletny schowek wraz z przełoncznikiem od air bag i zapaliła mi sie kontrolka air bag pasazera i wydaje mi sie ze powinienem zakodowac nowy przeloncznik tylko nie wiem jaki jest tego cod ??? a no i oczywiste ze posiadam vaga aby tego dokonac tylko moze ktos wie jak to zrobic ? z góry dziekuje za jakomkolwiek pomoc
-
[ALL B6] nie otwierająca sie klapa bagaznika
hmm ok jutro pojade zobaczyc po ile ta nowa klamka i ja wymienie dzieki za pomoc pozdrawiam
-
[ALL B6] nie otwierająca sie klapa bagaznika
jak za pierwszym razem zdjełem ta oslone to sprawdzałem wszystkie kable i styki i wszystko wyglądało ok
robak1305
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta