Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z elektrycznymi szybami


sebo1607

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam mały problem z szybkami ostatnio 2tyg temu nagle przestały działać,pózniej po dwóch dniach zaczęły działać na chwile i dalej nie działały pare dni,dziś zadziałałały z tym że jak zamkne samochód to cały czas świecą sie lampki i nie wyłączają sie wogole. i co to może być? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś powiedzieć może się kable pozałamywały miedzy karoserią a drzwiami a może pompka od centralnego się kończy. Na początek posprawdzaj kable. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś powiedzieć może się kable pozałamywały miedzy karoserią a drzwiami a może pompka od centralnego się kończy. Na początek posprawdzaj kable. :)

:polew: :polew: Dobry żart :polew: :polew: że co nagle połamały się jednocześnie przewody we wszystkich drzwiach (z przodu albo we wszystkich 4 bo nie wiem ile kolega ma szybek elektrycznych) :polew: :polew:

A co ma pompka centralnego do elektrycznych szyb :polew: :polew:

Sebo1607 podepnij vag-a i zobacz czy masz jakieś błędy, sprawdź też moduł komfortu czy nie jest np zalany wodą bo jak masz domykanie z kluczyka (a pewnie masz) to może być jego wina :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma pompka centralnego do elektrycznych szyb :polew: :polew:

sprawdź też moduł komfortu czy nie jest np zalany wodą bo jak masz domykanie z kluczyka (a pewnie masz) to może być jego wina wink4

moduł komfortu jest w pompce od centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko moduł komfortu a pompka od centralnego to 2 różne rzeczy więc nie wprowadzaj innych w błąd jak sam nie wiesz :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdzę ten moduł komfortu jak powiecie mi w którym miejscu jest w pompce. Dodam jeszcze jak mi raz sie zacięły w połowie to z kluczyka zamknąłem normalnie[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 19:33_________________________________________________Siema,niezle od rana szybki chodzą jakby nigdy nic ale czasami pompka wariuje i non stop pompuje,czego to jest wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...