Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zamiana CHORUSA na CONCERT CD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem że jest gdzieś temat dotyczący mojego problemu, ale tam jest 69 stron czytania a ja na to kompletnie nie mam czasu... :confused4: Dlatego potrzebuję kilku informacji od kogoś kto zna się na rzeczy, a mianowicie:

Chciałbym zmienić swoje radio CHORUS by BLAUPUNKT na CONCERT CD by GRUNDIG. Wiem że CONCERT jest sterowany przez CAN i gdybym go podłączył do swojej Audiczki - wyłączałoby się co godzine, nie zmieniałaby się automatycznie głośność wraz ze zmianą prędkości auta oraz nie byłoby podświetlania (co można obejść).

Moje pytanie brzmi:

1) Czy w moim aucie (A4, 1.9TDI, 110KM, rok prod 1999, kod silnika AFN) jest magistrala CAN??

2) Czy jest możliwość zamontowania CONCERTA CD do mojego auta w taki sposób, żeby nie wyłączał się co godzine, zmieniał głośność wraz ze zmianą prędkości, ITP.??

Dla mnie te 69 stron to zbyt dużo poświęconego czasu a dla kogoś, kto orientuje się w temacie to tylko kilka napisanych zdań...

Z góry dziękuję za udzielone informacje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to by mieć CAN'a musisz mieć zegary VDO z cyfrowym zegarkiem. Wtedy tylko ciągniesz go (can'a) z zegarów do miniISO i wszystko bangla.

Jeśli masz z analogiem to montujesz adapter CAN (169zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czy w moim aucie (A4, 1.9TDI, 110KM, rok prod 1999, kod silnika AFN) jest magistrala CAN??

sprawdź zegary, tak jak mówi rysiuu

2) Czy jest możliwość zamontowania CONCERTA CD do mojego auta w taki sposób, żeby nie wyłączał się co godzine, zmieniał głośność wraz ze zmianą prędkości, ITP.??

jeśli masz CAN w zegarach to tak, jeśli nie to musisz bawić się w różnego rodzaju adaptery

poczytaj tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=116812.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...