Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Jaka przekładnia


Brylantoos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!Potrzebuje pilnie pomocy.Na jutro rano musze dostarczyc przekładnie kierowniczą mechanikowi zeby mi ja wymienił.Generalnie chyba znalazłem ale gość przez telefon uprzedził mie ze ona jest z A4 z 99 albo 00 roku.Czy moga byc z tego powodu jakies problemy z zamontowaniem??Moja A4 to rok 96.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa dwa rodzaje przekladni ZF i Koyo i najlepiej bylo by sprawdzic ktora ty masz. nie jestem pewny na 100% czy maja dokladnie takie same mocowania wiec wole nie polecac ale roznia sie one obudowa.

jesli chcesz sprawdzic jaka ty masz to wejdz pod samochod, odkrec oslone silnika i w okolicach gdzie do przekladni wchodzi kolumna kierownicza znaajduje sie blaszka znamionowa i na niej masz napisane czy jest to ZF czy Koyo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to do kitu bo auto stoi u mechanika,ja oczywiscie nie pomyslalem zeby to sprawdzic bedac u niego 2 godz. temu.Napewno tą co chce kupic jest KOYO.No jestem w d....pie.Na weekend bez auta bo w ciemno nie kupie tej przekładni.A moze jest jakies prawdopodobieństwo ze w 1996 wkładali tylko ZF a pozniej juz KOYO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podjedz rano do mechanika i sprawdz :wink4:

ale dziwi mnie ze zostawiles auto u mechanika i sam szukasz przekladni :mysli: nie lepiej bylo oddac samochod do firmy ktora zajmuje sie regeneracja :?: zregenerowali by ci twoja, wymienili i jeszcze dali na nia gwarancje. a tak co :?: kupisz uzywke i ja zamontujesz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód pojechał ogólnie na wymianę rozrządu i jakiejś uszczelki po trochę rosił olejem.Przekładnia wyszła w praniu.Tak ,założę używkę ale gość daje na nią gwarancje.

Ale z tego co widze i troche czytam ze mocowania sa te same tylko obudowa lekko inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,założę używkę ale gość daje na nią gwarancje.

nie rozumie :mysli: jaka on ci niby ma dac gwarancje :?: przekladnia bedzie od niego :?:

Ale z tego co widze i troche czytam ze mocowania sa te same tylko obudowa lekko inna.

no tak jak mowilem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,bo jego A4 dostało strzała w dupe i pozbywa sie autka na czesci.

aaaaa.

ps: moglbys mi podac na PW namiary do niego bo potrzebuje jedna drobnostke :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...