Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Nowy przegub zewnętrzny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od kilku dni podczas przyspieszania na skręconych kołach było słychać "szybkie stuki" z prawej strony, coś jak grzechotka. Kupiłem więc przegub zewnętrzny firmy Lobro i wymieniłem go. Po wymianie pojechałem na "test". Niestety wkurzyłem się bo stuki nie ustąpiły pomimo nowego przegubu. Dodam jeszcze że tak z pół roku temu miałem takie stuki z lewej strony. Wtedy także wymieniłem przegub zewnętrzny i pomogło. Stuki ustąpiły.

Niestety nie wiem co może być przyczyną stuków po wymianie przegubu. (powtórzę że stuka tylko na skręconych kołach, wczasie jazdy na wprost jest cicho).

Czy jest możliwe że przegub który kupiłem akurat jest wadliwy. Proszę o ewentualne porady.

Opublikowano

Podłączę się do tematu ponieważ mam podobny przypadek i też zachodziłem w głowę co może być przyczyną. Myślałem nawet o wymianie wewnętrznego przegubu ale jest on dużo droższy no i nie ma oznak rozdarcia osłony gumowej aby wskazywało na zużycie bo inaczej to chyba się nie powinien zużyć :mysli: A stuki występują również tylko przy max skręcie w prawo więc wstrzymałem sie narazie i czekam co dalej wyniknie.

Opublikowano
  • Autor

Problem sam się rozwiązał. Pojeździłem trochę i przestało hałasować. Myślę że smar dokładnie się rozprowadził wewnątrz przegubu. Na razie jest OK.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.