Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mój silnik dławi sie i kaszle


Gość Sebcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje Audi A4 1.6 (95r.) jak jest zimne to się dławi i nie chce wejść na obroty, dopiero przy bardzo delikatnym dodawaniu gazu wchodzi na obroty i tak około 1 min., a później jest troszkę lepiej - ale nie jest cudownie (jakoś tak niezbyt równo pracuje)

Nadmieniam, iż byłem u elektryka, który wymienił mi czujnik temp. silnika (bez zmian), sprawdził mi pompę paliwową, przepływomierz powietrza, napięcie na sondzie lambda,. Następnie, gdyż nie było zmian - zmieniłem mechanika - podłączyl pod swój komp. i wyskoczylo mu błędny odczyt temp. silnika, oraz błąd na wszystkich 4 wtryskach. Po wykasowaniu błędów w kompi błędy nie powróciły, ale cóż z tego jak samochód chodził tak jak chodzii :sad:

Pomóżcie co mam robić???

Przyznam, że mam takie małe czary mary przy zapłonie (taki mały wyłącznik zapłonu), pytalem się elektryka czy to może mieć coś wspólnego, ale on stwierdził, że nie!!!

Jeszcze raz pomocy!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od pewnego czasu takie same objawy, wymieniłem sonde, świece, przewody, filtr paliwa, czujnik temperatury i dalej to samo. Wyskoczyły mi tez te same błędy. Po wykasowaniu jest dobrze przez 2-3 dni i znowu wraca. Najgorzej jest po nocy zapala normalnie ale nie wchodzi na obroty i nie równo pracuje. Juz tez nie wiem gdzie mam podjechac z tym autem bo takie wymienianie na chybił trafił rujnuje mi portfel. :(

Takze nie martw nie jestes sam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...