Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Czujnik g-62

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Wiem ze temat odnosnie czujnika g-62 byl juz wielokrotnie poruszany ale nigdzie nie znalazlem odpowiedzi.Gdzie jest on konkretnie umieszczony w silniku 2.0 ALT ?

Opublikowano

konkretnie jest z tylu silnika taki czarny trojnik przymocowany do bloku i od gory siedzi sobie czujnik sam mozesz wymienic bardzo prosta sprawa

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie najlepiej prosilobym jakas fotke bo naprawde nie moge zlokalizowac go...

Opublikowano
  • Autor

Tak,mam blad wlasnie tego czujnika i widze ze wskazowka od temperatury np.dojdzie do 90 (co zreszta trwa dlugo )pozniej spada na 70 itd. gdzie jest ten czujnik,poprosze o fotke jakas ?

Opublikowano
  • Autor

To akurat 1.8T ale chyba bedzie w tym samym miejscu,dzieki :good:

Opublikowano

czy jest mozliwe zeby ponizszy blad byl spowodowany wadliwym czujnikiem G62?

Czujnik G83 wymienilem a blad dalej powraca.

1 Fault Found:

17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small

P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent

Opublikowano

ja też miałem ten błąd po wymianie czujnika nic się nie zmieniło jak się pózniej okazało TERMOSTAT DO WYMIANY nikomu nie życze w ALT

Opublikowano
  • Autor

risones masz racje,ja rowniez mialem blad tego czujnika ,nie uszalem go a zaufalem mechanikowi i wymienilem termostat.Wszystko juz jest ok.p.s. ile cie wyniosla wymiana?tzn. koszt termostatu jaki i usluga?

Opublikowano

takie czujniki tylko w orginale

Opublikowano

nie pamiętam dokładnie ile termostat coś ok 460zł wymiana 80zł

Opublikowano
  • Autor

460? :shocked: to bardzo duzo...ja w aso 360 zaplacilem.Ale po wymianie wszystko ok :)

Opublikowano

460? :shocked: to bardzo duzo...ja w aso 360 zaplacilem.Ale po wymianie wszystko ok :)

na fakturze z ASO masz numer seryjny termostatu, czy moglbys go podac?

Opublikowano

06B 121 111K

dzieki - u gajosa w katalogu wystapuje pod nazwą regulator i kosztuje 345 zł.

Zastanawiam sie teraz jak to mozna lepiej zdiagnozowac - u mnie oprocz tych bledow na VAGu wszystko z temperaturą jest OK, wskazowka caly czas na 90 stopni.

Opublikowano
  • Autor

Tak to regulator,hmm...termostat mozna zdiagnozowac ale trzeba go wyjac.Jesli nic sie nie dzieje z temp. to ja bym nic nie robil.U mmie bylo tak ze temp. rzadko kiedy gdochodzila do 90 a jak juz doszla to odrazu spadala na 70.Teraz po przejechaniu 1km juz mam na 90 :)

Opublikowano

Dzisiaj zauwazylem ze w okolicy jednego z wyjsc termostatu nagromadzil sie czerwony osad z plynu chlodzacego:

termostate.th.jpg

Nie mam dobrego dojscia wiec posluże sie zdjęciem zamieszczonym przez kolege M_ILES.

Czerwony nalot jest u mnie tam gdzie zakreslony na żółto wlot:

001f.th.jpg

o ile dobrze pamietam ten osad jest juz tam z pół roku, jak juz mowilem wczesniej z temperaturą mam OK. Nie zauwazylem tez zeby mi ubywalo plynu chlodzacego.

Nie wiem teraz co robic, czekac az sie gorzej zepsuje czy naprawiac? A waszym zdaniem bardzo zle to wyglada?

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.