Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Światła zakrętowe statyczne


Charakterek

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o światła żarówkowe, które zapalają się po włączeniu kierunku, tudzież skręceniu kierownicą. Potrzebuje zdjęć z zapalonymi tymi światłami i zapalonymi światłami głównymi. Zdjęć zrobionych podczas stania przy drzwiach kierowcy. Głównie chodzi mi o kąt w jakim świecą oraz o to jak daleko w zakręt doświetlają. Założyłem do mojego sprzęta akcesoryjne światła Hella DynaViev Evo 2 kupione bardzo okazyjnie i teraz chcę je jakoś logicznie ustawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to jest to o czym myślę to normalnie wykorzystuje się do doświetlania zakrętów halogeny przeciwmgłowe, jak dokupiłeś dodatkowe lampy to dobierz taki kąt żeby nie wyglądały jak przy traktorze a jednocześnie dawały jakieś tam światło w bok -myśle że 3-5 metrów bok byłoby idealnie chociaż w praktyce z tym doświetlaniem to jest różnie, nie wiem czy w ogóle różnice odczujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Nie robiłem siary na halogenach i sterowniku z Allegro. Zakupiłem akcesoryjne światła Helli a swoje halogeny wywaliłem.

http://www.hella.com/hella-pl-pl/313.html

I teraz chcę je ustawić tak, jakby ori światła były. Czyli pod jakim to ma kątem świecić i jak daleko w zakręt.

Tu jest siara z Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...