Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] G70 Open or short to ground


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szybkie pytanie. Kabelek z wtyczki G70 idzie do wspólnej wiązki a później gdzie?

Do komputera?

Chcę przedzwonić kabelek czy nie ma gdzieś zwarcia lub przerwy bo właśnie dłubałem przy samochodzie i po robocie nie chce jechac.

Dziwne albo zbieg okoliczności bo robiłem w innych rejonach.

A może miał ktoś taki przypadek.

W nocy jadę podmienić G70 z AVF w passacie 2002 r. Będzie pasowało?

Jakieś inne sugestie ? Siedzę właśnie w garazu i mnie szlag trafia bo jeździło a już nie jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwa lub zwarcie z masą.

Sprawdź wtyczkę od przepływomierza, wyczyść przepływomierz :mysli: .

Tylko 17552 było czy jeszcze coś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było dużo ale do problemu tego tylko to.

Przepływka dobra podpinałem do passata szwagra.

Sprawdziliśmy napięcia u mnie nie ma plusa.

Dziwne rzeczy się podziały bo zginęły mi tez światła wsteczne. Gdzie są przekaźniki bo w skrzynce nie ma nic

i pod kierownicą też nie ma nic.

Próbowałem dobrać się do kompa ale nie mogę odkręcić ostatniej śruby która jest pod podszybiem.

Jak to się demontuje.

Raczej nie ma przerwy na kablu bo nic tam dzisiaj nie ruszałem a przed robota jeszcze działało.

Raczej podejrzewam że było jakieś zwarcie i przekaźnik któryś poszedł. Spaliła się jeszcze jedna postojówka.

Ma ktoś schematy elektryczne do B6 żeby to sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkreciles ta srube :mysli: zdejmij wycieraczke i od gory odkrec , nic nie szarp bo uszkodzisz obudowe ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie odkręciłem, niedziela dzisiaj niestety. Jutro w nocy będę walczył.

Nie wiem czy dam radę z wycieraczką bo nie mam ściągaczy żadnych.

Mam nadzieje że tylko poszedł jakiś przekaźnik albo bezpiecznik bo kurde działało a teraz nie działa + brak wstecznych.

Dziwne co ma jedno do drugiego. Chyba że miałem jakieś zwarcie i więcej rzeczy dostało.

Z tą śrubą to spróbuje od mechanika wziąść elastyczny śrubokręt może tym da radę. [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 13:27_________________________________________________Ok dostałem się do obudowy kompa. Wszystko wygląda jak nowe i jest suche.

Przedzwoniłem kabelek od zasilania do wtyczki w obudowie i jest ok.

Nie wiem gdzie dalej idzie ten kabelek. Ma ktoś może jakieś schematy.

Dziwi mnie jedno że równocześnie nie mam świateł wstecznych.

Jedno z drugim ma mało wspólnego a jednak stało się to jednocześnie.

Ma ktoś jakieś schematy ewentualnie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepne sie do tematu iz mam problem podobny do kolegi. Zaczelo sie wczoraj. Na poczatku przestala swiecic mi prawa zarowka stop powiadamiajac na fisie komunikatem, udezylem dlonia w lampe kilka razy i zalapala :>. Pozniej tego samego dnia zauwazylem, ze chyba zawiesil mi sie czujnik wstecznego bo nie zaleznie na jakim biegu jade to pala mi sie caly czas swiatla wstecznego. Zapobieglem temu wyciagajac bezpiecznik swiatel cofania. Dzisiaj rano pojawil sie powazniejszy problem poniewaz auto calkowicie stracilo moc. Podlaczajac go pod vaga odczytalem blad 17552 g70 przeplywomiez. Po wykasowaniu bledu powraca. Czyzby to juz byl koniec przeplywomieza?? Dodam, ze przy kostce od przeplywomieza mam dziure w tej wtyczce i widac kable. Czy to moglobyc miedzy innymi problemem do padniecia przeplywomierza?? [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 19:43_________________________________________________Bardzo bym prosil o podanie numeru tego przeplywomierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wsadz ten bezpiecznik co wyciągnąłeś bo G70 jest na tym samym bezpieczniku co światła cofania i zapalniczka.

Wsadzisz i będzie moc. A co do świecących świateł wstecznych poczytaj o wymianie czujnika stopu przy pedale hamulca.

Objawy masz takie pod ten czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wsadz ten bezpiecznik co wyciągnąłeś bo G70 jest na tym samym bezpieczniku co światła cofania i zapalniczka.

Wsadzisz i będzie moc. A co do świecących świateł wstecznych poczytaj o wymianie czujnika stopu przy pedale hamulca.

Objawy masz takie pod ten czujnik.

:> Zaraz pojde sprawdzic. Czujnik swiatla stopu?? czy moze czujnik na skrzyni biegow od wstecznego?? Dziekuje za podpowiedz :)[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 20:08_________________________________________________ :>Wszystko gra :>[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 20:37_________________________________________________z g70 wsteczny dalej sie pali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak jak pisałem za wsteczny jest też odpowiedzialny czujnik stopu koło pedału haumulca. poszukaj na forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak jak pisałem za wsteczny jest też odpowiedzialny czujnik stopu koło pedału haumulca. poszukaj na forum..

Dzisiaj podlaczylem pod Vaga

01-Engine -> Meas.Bloks-08 -> Group 006

Wszystkie wartosci byly tak jak wczesniej kolega napisal mi na forum:

W drugim okienku powinny być widoczne trzy zera (000).

Po wciśnięciu sprzęgła pierwsze zero zmienia się na jedynkę (100).

Po wciśnięciu hamulca drugie i trzecie zera zmieniają się na jedynki (011).

Przy jednoczesnym wciśnięciu sprzęgła i hamulca masz same jedynki (111)

Wiec chyba czujnik jest sprawny bo zmienia wartosci.[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:34_________________________________________________

bo tak jak pisałem za wsteczny jest też odpowiedzialny czujnik stopu koło pedału haumulca. poszukaj na forum..

Dzisiaj wtyczka od czujnika wstecznego zostala odlaczona i okazalo sie, ze padl czujnik. Teraz tylko zakup nowego w granicach 55zl w serwise i zalozenie go. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...