Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] problem z ciepłym nawiewem


Przemas_TrN

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mianowicie 3tygodnie temu kupilem autko.po kilku dniach zorientowalem sie ze nie ma cieplego nawiewu.na desce zauwazylem ze temp silnika wacha sie miedzy 70-80st a wiec wymienilem termostat i temperatura silnika trzyma sie 90st. myslalem ze przy okazji nawiew tez zacznie dzialac aa tu lipa:/ nie wiem co robic. posiadam climatronic, ustawiam temp na HI i cieplego nawiewu nie ma:( klima dziala bez zarzutow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli posiadasz klimatronik włacz obieg zamkniety + strzałka w gore i wyskoczy 1c nacisnij jeszcze raz obieg zamkniety(czytaj auto ze strzałka) i zobacz co wyskoczy,jezeli wyskoczy 0 czyli wszystko ok, jezeli cos innego,spisz na kartke wejdz w FAQ kody klimatronika i tam masz opisane błędy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod 1c wyszlo mi .0 czyli mysle ze bledu nie ma :rolleyes:

wczoraj jeszcze robilem probe nawiewu, przejechalem kilkanascie km i z nawiewu lecialo tylko takie letnie powietrze. moze macie jeszcze jakis pomysl?? a moze poprostu zle wlaczam ceply nawiew?? :naughty: na panelu stawiam pozycie HI i np nawiew na srodkowy panel.nie wiem tylko czy obiekt zamkniety musi byc wlaczony :chytry:

czytalem ze moze pomoc przeplukanie nagrzewnicy :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...