Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z monitorem?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dwóch dni mam problem z monitorem, gdy rano włączyłem komputer na ekranie pojawiła się strona startowa-firmowa monitora i rozżarzył się na biało.. myślałem, że może karta graficzna, nie wiem przegrzała się albo coś, bo wentylatorek na niej się zaciera i przeczyściłem ładnie poruszyłem wiatraczek i odpalił, niestety dzisiaj znowu to samo ale nie pomogło czyszczenie, lecz po chwili włączonego kompa po restarcie monitora śmiga jak należy. Teraz 4 godziny komp był włączony a monitor nie i po odpaleniu monitora znowu to samo... chwilę pochodził na biało, odpaliłem monitor na nowo i znów ok. Zauważyłem też, że od kilku dni, gdy wyświetla cały czarny obraz (np. przy włączeniu kompa albo jakiegoś programu) coś w nim piszczy.

Czy to są jakieś objawy, że monitor się kończy? Długo tak pociągnie? Może jakaś naprawa? Bo niestety nie stać mnie aktualnie na żaden monitor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nic. nie mam żadnej roślinki w pokoju :gwizdanie:

Nie chciał bym, żeby mnie niespodzianka spotkała od tak. tym bardziej, że szkoła się zaczyna i komputer będzie napewno potrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...