Treść opublikowana przez pysio4
-
[ALL B5] Głośniki z tyłu nagle zamarły
Kolego sprawdź czy wzmacniacz dostaje zasilanie 12V. Albo padł wzmacniacz, albo nie dostaje zasilania.
-
Problem z monitorem?
Trafopowielacza to raczej tam nie ma bo to lcd. Tu jakiś problem z tym monitorem opisany na elektrodzie: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic813392.html
-
Zapraszam wszystkich na mojego fotobloga (fotki ślubne, sesje zdjęciowe, itp)
co do cms-a czego dokładnie potrzebujesz? Możesz napisać na PW.
-
Problem z monitorem?
Objawy monitora. Czy się kończy sam się przekonasz. "Wygląda" na elektronikę. Nie stoi koło jakichś kwiatków, czy czegoś co go podlewa ??
-
[ALL B5] Pomoc przy wyborze TV
Polecam stronę: http://www.hdtv.com.pl/ Kolega kiki pomaga w doborze tv. Poczytaj trochę i coś wybierzesz.
-
Jak rozjaśnić ekran w laptopie?
A pytanko czy masz zainstalowane wszystkie sterowniki? Może być też tak, że nie masz do przycisków, często jest tak przy downgrade. Sterowniki przycisków można pobrać ze strony producenta, ew everest i będziesz miał ID sprzętu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja jestem niestety w pt koło 21-22 w radomiu :/. Więc ciężko mi się na 19 wyrobić . Może mi się uda w przyszłym tygodniu. Z chęcią bym się dowiedział co i jak, bo w sumei nie mam zaufania jakoś do tych których znam.( zakładów).
-
SPOTY RADOMSKIE
Może nie super tanio, ale chociaż tak, że jak odjeżdżasz to się nie wku..iasz. To jak ?
-
SPOTY RADOMSKIE
wszystkim! Słuchajcie mam pytanie gdzie ogarniacie jakieś pierdoły w Waszych oooo w Radomiu? Bo zastanawiam się gdzie podjechać w razie co itd. Może by się udało jakiś ranking(info) zrobić, pewnie każdemu by się przydało. Ja mam na przykład kontakt do gościa, który tanio i dobrze regeneruje magle. Może każdy by coś napisał, ktoś by to podsumował i łatwiej by było każdemu ... Byliby chętni ?
-
[ALL B5] Climatronic gaśnie, gdy za gorąco. Wyłącza się cała kilma.
Sprawdź błędy klimatronika na kanale 1. Czyli nie vagiem, a normalnie na panelu klimatyzacji. Kumplowi teraz wyłącza się tak klima, okazało się, że padł czujnik temperatury i termometr pokazuje co chce, często się zmienia i szaleje, i klima się nie załącza. Więc sprawdź błędy.
-
[ALL B6] Filtr kabinowy - coś wypadło.
The Viru5 takie podkładki wstawiają na tydzień, żeby się szyba nie przesunęła, a żeby nie kleić na taśmę na zewnątrz. Więc jak sprawdzisz, że szyba była wymieniana to wywal to bo pewnie nie jest już potrzebne.
-
[ALL B5] Instalacja STAG300 czy SGI ??
W sumie dobry pomysł, pod deską nic mu nie grozi. Ja w sumie szukam jakichś opinii technicznych, które mówią o tym gdzie najlepiej taki komputer zamontować. Może macie jakieś strony, czy teksty które o tym mówią?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Co do filmów polecam "Potęgę strachu" - lepsza niż wyspa tajemnic, trzyma w napięciu do końca, częste zwroty akcji. Odtwarzacz...ja używam kombajn jetAudio i instaluję go wszystkim, radzi sobie świetnie do muzyki i filmów. All player za często świruje. http://www.filmweb.pl/film/Pot%C4%99ga+strachu-2006-142672
-
[B5 ADP] Kiedy wymienić napinacz paska rozrządu
co do napinacza to miałem z nim ostatnio problem. Dziwnym trafem się wyrobił i jak się patrzyło to widać było, że zaczyna tak jakby bić. W inter carsie dałem 130 zł podjechałem do mechanika i w godzinkę wymienił. Jeżeli widzisz jakieś problemy z nim to wymień.
-
[B5 ADR] Dziwny zapach w kabinie
Ja też mam propozycję co do sprawdzenia klimatyzacji. Zaczęliście włączać, może nie wyłączacie kilka minut przed dojazdem na miejsce i gotowe. Spróbujcie może czy nasila się przy np wyłączaniu klimatyzacji...
-
[B5 ADP] Jak sprawdzić czy był wymieniany pasek rozrządu?
Najlepiej jakbyś miał znajomego mechanika. JA jak wymieniałem rozrząd to powiedział pompa w eleganckim stanie, szkoda wymieniać, ten pasek i ten do wymiany itd. Raczej po podpowiedzi z forum fachowcem się nie staniesz, więc podjedź do jakiegoś mechanika daj mu na piwo i niech zerknie co i jak.
-
[ALL B5] Instalacja STAG300 czy SGI ??
Zacząłem post to i skończę. Miałem staga 300 i wszystko 1,5 roku ok. Aż się przestał przełączać. Zamontowali komputer po lewo od akumulatora, gdzie spływa woda z szyby i zalało kompa, teraz same problemy. A Wy gdzie macie komputery od gazu?
-
Jakiego netbooka do 1,5 tys zł ?
Ja zdecydowanie polecam DELL Latitude D630. Na allegro dostaniesz za 1300 zł. Procesor IC2D 2,2 GHz, 2 GB ram. Nie ma za rewelacyjnej grafy, ale jest nie do zabicia. Obudowa solidna i trwała. Można wrzucić modem WWAN i mieć nawigację w lapsie .
-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
kumpel teraz gra na xboxie i mówi, że szału nie ma. San Andreas podobno był dużo lepszy.
-
Nawigacja GPS w e52.
Co do Garmina ktoś pisał, że wcina baterię. Jest to prawdą, ale wystarczy wyłączyć jeden proces, który się uruchamia przy starcie. Zajmuje to 3 sekundy i już nie wcina baterii. Sam używałem garmina i był ok. Teraz miałem wymieniany głośniczek i wgrali mi nowy soft, więc testowałem ovi mapy i uważam, że są ok. Nie wracam już do garmina, bo to jest za free bez instalowania czegoś innego. Działają dobrze, polecam!
-
Jaki GPS wybrać?
Ja polecam jakieś tanie mio moov. Większość ma 4,3` z windows, więc Auto Mapa śmiga że ho ho. Najlepiej z czytnikiem kart pamięci.
-
Mikroplayer - odtwarzacz plików dźwiękowych
To może podeślesz model mp3 na który to wgrasz i będzie nowy hit . Po testuję na kompie. Dzięki!
-
drukarke do 500zł
wuju znajdź coś brothera. Sprzedajemy to dużemu bankowi, i nie ma napraw ( 3%) więc to bardzo mało. Tonery do kupienia na allegro, zamienniki w dobrej cenie. Jeżeli coś Cię zainteresuje daj znać, to zerknę cenowo w hurtowni.
-
PLAZMA, LCD czy LED ? jaki telewizor ?
Goście w sklepach, chwalą towar na którym zarabiają . Prawda jest taka, musisz wiedzieć do czego konkretnie będziesz go używał, z jakiej odległości, jaki sygnał itd. Polecam forum hdtv. Jest dużo wskazówek i zawsze coś może pomóc. Z kumplem szukamy tv, on już kupił plazmę G20, ja jestem za lcv, ew led ale z pełnym podświetleniem. Ciekawie się prezentują Sharpy Aqos LED, z forum HDTV użytkownik kiki ma fajną usługę, przywozi Ci 3-4 tv do domu, podłącza i wybierasz jeden.
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Mnie bardzo wciągnęła Gothic 1, II jeszcze lepsza, teraz trochę popołudniami pykam w Gothic 3 .