Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Mała navi błąd 65535- co to


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam mała navi-nie dziala(nie widzi płyty)-po podpięciu pod vag-a pojawia się taki błąd :wallbash:

dodam że mam ori starą mapę która przyjechała razem z autem ze Szwajcarii

yT4R9.jpg

zna ktoś może temat-może już ktoś to przerabiał?

każda informacja się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa swoją drogą ale czemu navi ma błąd Grzesiu :mysli:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 17:30_________________________________________________a czy płyta z rns będzie benglała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś z cd są dwa różne komunikaty-ale tak jak napisałem jest ori mapa tylko nie polski

LxYei.jpg

LzKtJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pózniej nic nie ma :([br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 18:12_________________________________________________i co to za błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje mi dokladnie ten sam blad, ale mimo to Navi dziala.

Laser przeczysc lepiej normalnie jakims alkoholem izopropylowym, albo czyms do czyszczenia plyt i laserow. Plyty czyszczace rzadko pomagaja.

Musisz wyjac zmieniarke za pomoca wyjamkow, albo sprobuj uzyc pilniczkow do paznokci (u mnie dalo rade). Potem zdejmujesz gorna pokrywe (nie trzeba nic odkrecac, siedzi na zatrzaskach). Zobaczysz taki plastik bialy i plytki aluminiowe sa z nim polaczone (jesli dobrze pamietam). One przytrzymuja plyte kiedy jest w srodku. Jest tam mala srubka. odkrecasz ja i delikatnie wyjmujesz ten plastik. Powinienes zobaczyc wtedy soczewke lasera. Wez patyczek (taki do uszu;p) i nim, nasaczonym alkoholem, przetrzyj soczewke. Skladasz w odwrotnej kolejnosci.

Ja tak zrobilem i nie musialem sie bawic w rozkrecanie calej tej zmierniaki.

Na plyte wydasz 10zl i pewnie nie pomoze, a ta metoda dziala i jest tansza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ori płycie navi się nie uruchamia-właśnie sprawdziłem jak chodzi u kolegi Pikusia :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 21:22_________________________________________________Natanael jutro albo w czwartek spróbuję-może się uda nie zepsuć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się będę przejmował-jak coś nie wyjdzie zostaje alledrogo :tongue4:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 22:15_________________________________________________WRC paczka doszła ale adresu zwrotnego nie a tu połówka czeka.

przed chwilą wróciłem z garażu i tarez muszę znowu lecieć

wezmę aparat i walnę fotę mojej Czarnuli[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 18:59_________________________________________________cały czas jeden komunikat jest :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 19:45_________________________________________________

2MqBS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie-nie mam kiedy :wallbash: :wallbash: cały czas praca :wallbash: jutro z rana auto idzie na podstawowy wymiany i znowu nic nie zrobię-czwartekl piątek :wallbash:

ps trochę mam strach to rozkręcać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki- jakoś musi się udać a jak nie-to będę miał większą motywację żeby RNa kupić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...