Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Mycie, czyszczenie przyciemnionych szyb.


black.devil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów :hi:

Szukałam tematu,ale nie znalazłam a jestem bardzo ciekawa więc od razu przejdę do konkretów. Tak więc jak w temacie ... w jaki sposób posiadacze jakże pięknych autek z przyciemnionymi szybami dbacie o swoją przejrzystość :notworthy: pomijając fakt,że sami sobie ją pogorszyliśmy :tongue4: ale konkretnie:

-czym myjcie szyby wewnątrz samochodu

-używacie jakiś środków chemicznych bez obawy o swoją folię??

A może macie jakieś inne sposoby by widoczność była dobra a nie "pomazana" :kox: jeśli tak mogę się wyrazić.

Pozdrawiam wszystkich audimaniaków :good: OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moje szyby i przyciemnione i nie przyciemnione myje bez żadnej chemii zakupiłem szmatkę z mikrofibry i czystą wodą wszystko ładnie pięknie schodzi :kox: polecam wszystkim ten wynalazek ja konkretnie kupiłem zestaw szmatek z mikrofibry były tam 4 szmatki 1 uniwersalna 2 szyby i lustra 3 tv i monitory 4 gofrowana też uniwersalna do np kurzu czy tam czegoś i polecam nie zostawiają smug na aucie ani na szybach swietna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folię na szybach można czyścić prawie wszystkimi dostępnymi środkami do mycia szyb - warunek nie mogą być na bazie amoniaku lub octu !!! Natomiast do wycierania może może być ściereczka , szmatka , ręcznik papierowy (najlepiej bezpyłowy bo nie rozpada się pod wpływem wody) lub inna mikrofibra :decayed: , byle by nie było to nic ostrego aby nie porysować folii :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co dostępne na rynku do mycia szyb ( bez zawartości amoniaku i pochodnych )

A tak naprawdę wszystko ..... jedyny warunek - nie dozować bezpośrednio na szybę z folią ( psiknąć na szmatkę , ręcznik ) i umyć powierzchnię pokrytą folią :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...