Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] brak połączenia z blokiem 17-Instruments???


pablo72

Rekomendowane odpowiedzi

w moim a4 1.9tdi afn nie moge poączyć się z sterownikiem 17- Instruments co może być przyczyną????

wejdz na zakładke Electronics 1 i tam powinienes polaczyc sie bez problemu .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna jest prawdopodobnie przejściówka USB albo taki fejs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra poprubuje w tych prędkościach pomieszać!!![br]Dopisany: 05 Wrzesień 2007, 16:52 _________________________________________________pomieszałem w tych prędkościach połączenia i dalej nic lącze się np z silnikiem ,abs ,ac a z innymi nie mogę poradzcie coś bo mnie trafia!!!!!! :wallbash:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2007, 18:43 _________________________________________________nasówa mi się jeszcze jedno pytanie , a mianowicie czy moje auto jest wogóle wyposażone w ten sterownik od licznika, mam licznik z pełnym kompem pokładowym - jak coś wiecie to piszcie!!!!!!!!!????????????!!!!!!!!!!! :a4fan::hi: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może u mnie w liczniku ktoś kopał i nie podpioł wszystkiego jak trzeba ale z drugiej strony wszystko dziala ok?tylko brak tego połączenia???[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2007, 21:40 _________________________________________________dziś wymienilem żarówkę podświetlenia prędkościomierza i po podłączeniu wtyczek licznika zapodalem mu znowu VAga i ok połączyłem się z blokiem 17-instruments co wcześniej bylo nie możliwe .To chy ba oznacza że gdzies styku dobrego nie bylo????jak myślicie koledzy???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...