Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana Visty na XP HP Pavilion dv 6520T


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy może pomożecie!!?? Na w/w lapku mam windowsa viste, chcę sformatować i wgrać XP. No i tu jest problem skąd sciagnąć stery pod XP do wszystkiego.?? Na stronie HP są podst. sterowniki do klawiatury,Wi-Fi, myszki itp. a co z chipsetem , grafiką,dźwiękówką, kamerą!! A czy wogóle ktoś robił podobną "operację" na swoim kompie, podobno tak łatwo nie jest jak w przypadku samego XP?? Jak narazie nikt nie chce mi się podjąć tego typu działaniom, a nawet słyszałem opinię że HP nie robi już sterów pod XP ( w co nie wierzę) tylko na samą Viste. Jak coś byście na ten temat wiedzieli to proszę o komentarze. pozdro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafe masz inną, sam formata robiłes czy ktoś ci pomógł? http://downloadcenter.intel.com/download.aspx?url=/13808/eng/f6flpy32.zip&DwnldId=13808&ProductID=2800&lang=eng znalazłem coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka grafe: Intel 965 Express Chipset Family (320Mb) Intel GMA X3100. Jak 3 dni, tyle sterów szukałeś??!! o kur.va :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary, najpierw wywalilem viste i zainstalowame xp. Po calym dniu poszukiwan nie moglem znalezc sterow do grafy to wrocilem do visty. Ale nie dalem za wygrana i nastepnego dnia znowu format. I jakos udalo mi sie znalezc wszystko. W sumie zajelo mi to 3 dni ;)

Zeby zainstalowac XP musisz zintegrowac stery sata z instalka windowsa programem nLite. Sterowniki z dyskietki i usb nie pomoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takiej cierpliwości!! hmm no to prześlij mi proszę reszte sterów jak masz!! w jaki sposób działa ten nLite?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nLite już sprawdziłem. stery SATA to chyba te http://downloadcenter.intel.com/downl...13808&ProductID=2800&lang=eng, z kompem i netem problemu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...