Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Gdzie mozna znalezc prawidlowe wartosci dla proby statycznej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam prosbe, gdzie mozna znalezc wartosci prawidlowe dla tego silnika. mam wrazenie ze cos jest nie tak- a moj mechanik mowi ze sie czepiam

thx

Opublikowano

mam prosbe, gdzie mozna znalezc wartosci prawidlowe dla tego silnika. mam wrazenie ze cos jest nie tak- a moj mechanik mowi ze sie czepiam

Wrzuć wszystkie logi na forum to szybciej Tobie pomogą forumowicze niż będziesz tego szukał.

Wartości znajdziesz w ELSIE.

Opublikowano

już podesłałem koledze odpowiednią stronę od eli ;)

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzieki

co to jest elsiei gdzie mozna zdobyc?? :decaye

logi statyczne w formie recznej

001 1 780-819 2 25% 3 - 4 38,0

002 1 0 2 25 3 99 4 -

003 1 1.0 2 1.0 3 1.0 4 1.0

004 1 16 21.0 3 1.0 4 1.0

005 1 780-819 2 55,5st 3 8-11 4 99

006 1 37 2 30 3 11 4 244

007 1 37 2 99 3 1.0 4 1.0

008 1 37 2 90 st j.w j.w

009 1 99 2 1 3 8-11 4 780-820

obroty faluja co radzicie wymieniac co sprawdzic??(vag 3.12 brak bledow)

dynamicznymi jest klops nie mam drugiego do jazdy

thx jaskil

p.s wychodzi mi ze klima chodzi non stop 001-3 i 006-3 mimo wyłaczenia

i tu wkrada sie pytanie czy wiatrak od chlodnicy klimy chodzi nawet jak kilma nie chodzi???

lub tez ze nie chodzi na wszystkich garach 001-3

ratujcie bo mi kobieta kaze go sprzedac

pozdrawam

pps co to sa ancillaries??

thx

Opublikowano

co to jest elsiei gdzie mozna zdobyc??

chodzi o ELSA, można zdobyć w p2p :decayed:

Opublikowano
  • Autor

rozlaczylem klime a odczyty sa takie same??

sprawdze swiece i przewody

czy u mnie przeustnica jest elektroniczna i da sie ja zadoptowac vagiem??

co jeszcze moze dawac objawy szarpania silnikiem??

pozdrawiam

p.s siagnalem else ale nie moge urochomic :wallbash:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

chodzi o ELSA, można zdobyć w p2p :decayed:

Sebciu, czemu takie obrzydliwe pomysły koledze podpowiadasz - PRZECIEŻ TO NIELEGALNE :):)

logi statyczne w formie recznej

Zrób normalne pełne logi (stat, dynam, basic settings) i będzie lepiej coś widać, bo tutaj to nic zobaczyć się nie da :)

Opublikowano
  • Autor

tak jest tylko lapka nie moge skombinowac <chlip>, satyczna moze zrobie z kablem usb z firowym kompem a dynamiczna :drool:

sorki za tamto nie maile dostepu do internetu wiec spisalem wartosc recznie- nie wiedzialem jak to sie zapisuje - w niedzile zrobie logi po przeczyszczeniu isv

pozdrawaim

p.s macie sume kontrolna do elsy??

moze na priva

thx

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.