Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Mała nawigacja


pawko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

mam pytanko : czy orientuje sie ktorys z kolegow czy w malej nawigaji miedzy zegarami z czytnikiem w bagazniku Audi b6 z 2001r bedzie chodzic jakas plyta z mapą polski . bo ktos mi powiedzial ze do tego nie dostane mapy. a moze ktos jest ze szczecina kto ma podobną navi ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej navi są płyty z mapami Polski.

Można je kupić np na allegro.pl:

http://www.allegro.pl/search.php?string=teleatlas+dx&sourceid=Mozilla-search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peb.pl - tam znajdziesz jak poszukasz :) :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 17:46_________________________________________________

Dzieki za info , ale pytam sie bo ktos kto niby sie zna mi powiedzial ze to jest stara wersja i ni nie bedzie hodzi na tym :blink:

wszystko chodzi niedawno instalowelm u znajomej mapa Polska Czechy z Polskim Lektorem 2007 wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzić to może w małej navi ale w B5 w B6 chodzi bez łaski - najnowsza to PL\Czechy 08/09 :wink4:

tak wiem ale bez polskiego lektora jest jeszcze.... lektor to nie kto inny jak program IVONA:) znany np z filmow pudzian i panek :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ale bez polskiego lektora jest jeszcze....

W BNS 4 wystarczy ustawić jako język English metric i jest polski lektor... Przynajmniej u mnie był zarówno w 07/08 jak i 08/09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm strange... dowiadywalem sie i mowiono ze ta opcja jest narazie w 08 moze wyszla nowa 09 z polskim takze sorki za wprowadzanie w blad jak cos .

Trzymajac sie tematu DA SIE WGRAC POLSKA MAPE I NIE MA ZTYM PROBLEMU WIEC POWODZENIA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy u mnie jest taka wersja : HW-Version

BNS 4.1

SW-Version

0005

ma ktos moze taka i czy te plytki dzialają ??

Ja mam 4.1 lub 4.2 (nie pamiętam dokładnie)

Płyty DX będą działały.

Szukaj Teleatlas Polska/Czechy 2008/2009 DX :good: Najnowsza wersja i najbardziej dokładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Kocky na BNS 4.x DX muszą chodzićno chyba że masz brudny albo padnięty laser. Ten Twój spec małą navi 4.x pomylił z BNS 3.x która jest taka sama ale czytnik w bagażniku ma nonDXowy i na nią nie ma map na PL :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...