PIXAROS

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia PIXAROS

Reputacja

1. Bardzo dziękuje za wyczerpujące informacje, na pewno mi pomogą. przepraszam że tak późno odpowiadam ale dużo pracy.
  2. Ach to był bluetooth a ja pomyślałem o kablu. Czyli mam szukać wersji powyżej 19 rozumiem dziękuję. A wiesz może jaki kabel i program do komputera? ?
  3. A mogę poprosić dokładniej nazwę całego programu i do tego kabel. Znalazłem coś na allegro ale jak spytałem czy będzie działać to otrzymałem odp że " powinno" dla mnie troszkę słaba rekomendacja.
  4. Dziękuję za info, czyli wracam do modułu bluetooth. Tylko teraz jaki kupić za 300 czy ten najdroższy. Musze skonsultować to gdzieś w warsztacie. A może orientujesz się jaki mam kupić kabel żeby podłączyć się do komputera ?? .
  5. A to zmienia postać rzeczy to teraz muszę poszukać czegoś takiego.Dziękuje bardzo za pomoc.
  6. Dziękuję za info. Do muzyki mam transmiter, jednak są zakłócenia więc Twoje rozwiązanie jest lepsze. jednak fajnie byłoby mieć telefon na głośnomówiącym podczas jazdy dlatego dopytuję o ten moduł bluetooth. Mam radio concert nie wiem czy wersję low czy high po czym to poznam ?? i co to zmienia ??
  7. Po wciśnięciu telefonu jest komunikat że żaden telefon nie jest zainstalowany, a mój telefon nie znajduje bluetooth audi więc wygląda na to że nie mam. Czy ktoś wie jaki mam dokupić ?? Widzę bardzo duża rozpiętość cenową od 300 do 1200 czym to się różni , niby ta sama część.
  8. Witam, czy jest opcja sprawdzenia bez dobierania się do tapicerki czy takowy posiadam ??
  9. Witam, zakupiłem A4 B8 2009 roku z radiem concert bez navi. nie mam instrukcji i nie wiem jak sprawdzić czy jest Bluetooth czy nie ma. Mam komunikat nie podłączono żadnego telefonu. Nie ma opcji wyszukiwania , parowania itp. Czy ktoś pomoże ?? Widziałem na allegro jakieś sterowniki i moduł do tego radia więc jeśli okazałoby się że nie mam czegoś takiego to może ktoś wie co mam dokupić ?? Z góry dziękuje za info.