Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny problem z silnikiem dmuchawy


Talib13

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam nietypowy problem otóż moja b6 ma przypadłość takiego rodzaju, że podczas gdy na dworze panują temp od -5 do +7-8 stopni C silnik nawiewu nie uruchamia się np. wsiadam rano włączam zapłon odpalam i nic klimatronik pokazuje, że niby wentylator chodzi 3-4 kreski a tu cisza mogę tak jechać aż auto się nagrzeje i nic dalej to samo mogę zmieniać siłę nawiewu ale nie uruchamia to silnika. Następnie wyłączam zapłon włączam i silnik startuje jakby nigdy nic ostatnio nawet to nie pomagało. Dadam, że to raczej nie wina klimatronika mam 2 na podmianę i to samo, troszkę głupi już jestem gdyby szczotki się kończyły nie ruszyłby silnik obojętnie czy włączam czy wyłączam go za pomocą klimatronika, może komuś przychodzi jakis pomysł do głowy ? :doh:Teraz taka pogoda, że bez nadmuchu na szybę trochę źle się jeździ

Edytowane przez Talib13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ktoś już spotkał się z takim przypadkiem... no ale vaga użyć nie zaszkodzi będę próbował

No i problem zdiagnozowany VAG pokazał błąd:

01273 - Fresh Air Blower (V2)

30-00- Open or Short to B+

Połączenia kabli i wtyki raczej są poprawne google troszkę pomogło i odnalazłem podobny temat http://www.a4club.pl/index.php?topic=16403.0kolega rozwiązał temat wymieniając dmuchawę na nową z literką "E" znalazłem taki numer 8E1 820 021E będzie on dobry ? nie mam jak sprawdzić brak dostępu do etki na dzień dzisiejszy.

Edytowane przez Talib13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...