Jump to content

1. Dział "Oferty" służy do zamieszczania prywatnych ogłoszeń. W ogłoszeniu należy podać jak największa ilość informacji dotyczących sprzedawanego przedmiotu oraz zdjęcie wraz z ceną. 

Do promowania ofert firmowych, usług lub produktów dostępnych w ciągłej sprzedaży, służą działy:

http://a4-klub.pl/index.php?/forum/155-fora-sponsorowane-sprzedaz/

http://a4-klub.pl/index.php?/forum/513-fora-sponsorowane-uslugi/

2. Jedno ogłoszenie może zawierać tylko 1 przedmiot wystawiony na sprzedaż.

3. Ogłoszenia z pirackim oprogramowaniem lub innymi towarami bez praw autorskich będą również usuwane, a sprzedający automatycznie otrzyma ostrzeżenie.


4. Wyświetlanie każdego ogłoszenia trwa 30 dni. Jeżeli po tym czasie przedmiot wystawiony na sprzedaż nie znajdzie nabywcy, ogłoszenie można odnowić na kolejne 30 dni. Maksymalna liczba odnowień wynosi 3. Po 120 dniach ogłoszenie zostaje całkowicie usunięte.

5. Ogłoszenie można podbić 3 razy. Opcja taka pojawia się co 30 dni. 


6. Dostęp do działu "Oferty" mają wszyscy. Ograniczyliśmy możliwość zamieszczania ogłoszeń dla osób, którzy posiadają mniej niż 26 napisanych postów w działach technicznych i zarejestrowały konto na forum wcześniej niż 90 dni temu, gdyż chcemy uniknąć spamowania i logowania się osób, tylko i wyłącznie w celu zamieszczenia ogłoszenia o sprzedaży - jest sporo osób, które założyły konta tylko po to żeby umieścić takie ogłoszenie i więcej ani razu się nawet nie zalogowały.

7. Wystawianie ogłoszeń "po znajomości" osobom , które nie mają wymaganej liczby postów , będzie skutkowało usunięciem ogłoszenie oraz uciszeniem lub zablokowaniem dostępu do działu Oferty.
Wszelkie próby obchodzenia regulaminu oraz nabijanie postów w celu uzyskania dostępu do tego działu będzie również karane.

8. Wystawianie całego auta na części w dziale "Oferty" jest zabronione. Takie ogłoszenia będą kasowane, a użytkownik łamiący regulamin, otrzyma ostrzeżenie.

Bardzo prosimy o informację, gdy ktoś z Was zauważy ogłoszenie, które jest nieprawdziwe, nieaktualne lub wie o jakichkolwiek istniejących przesłankach, że coś jest nie tak. Wszystkie posty nie na temat będą kasowane.

Audi A4 Klub Polska nie ponosi ŻADNEJ odpowiedzialności za transakcje zawierane w dziale "Oferty".
Wszelkie transakcje dokonywane są na własną odpowiedzialność kupującego, a Zarząd Klubu może jedynie wyciągnąć konsekwencje za nieuczciwe zachowanie sprzedającego/kupującego.

Planujesz zakup lub sprzedaż na forum? Pamiętaj, że forum nie jest gwarantem poprawnego przebiegu transakcji z jakimkolwiek użytkownikiem, nie jest żadną ze stron oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za takie transakcje.

Dział Oferty jest tylko tablicą ogłoszeniową - to nie serwis aukcyjny, który może czuwać nad bezpieczeństwem kupujących i sprzedających. Nie posiadamy danych użytkowników, którzy przeprowadzają sprzedaż, nie jesteśmy w stanie zweryfikować ani wpływać na żaden etap przebiegu transakcji.

Jeżeli chcesz coś kupić/sprzedać to po prostu przestrzegaj kilku zasad, a jeśli osobiście nie znasz forumowicza, z którym dokonujesz jakichkolwiek transakcji to:

- staraj się wybierać wysyłkę za pobraniem i najlepiej z opcją sprawdzenia przesyłki przy kurierze lub listonoszu;
- nie wysyłaj pieniędzy przed otrzymaniem towaru.

Kieruj się zdrowym rozsądkiem. Jeżeli nie znasz sprzedawcy, to stosuj zasadę ograniczonego zaufania. Nie ma czegoś takiego jak "okazja"!

Stosowanie się do tych bardzo prostych zasad pozwoli Tobie sprawnie zakończyć wszelkie wymiany handlowe i zminimalizuje możliwość wystąpienia przykrych sytuacji, w których zostaniesz oszukany. Administracja forum dokłada wszelkich starań by wyeliminować nieuczciwych sprzedawców, jednakże nie może być pociągnięta do odpowiedzialności w przypadku wystąpienia problemów z kupnem/sprzedażą.

×
×
  • Create New...