Witam
właśnie wymieniłem manetki i zaczołem kodować je i tak wszystko szło dobrze do momentu kodowania w Control Head 07. VCDS nie chce mi czytać sterownika wyskakuje bład "no response from controler". restart kompa i zapłonu nic nie pomagają. robie to chińczykiem wer 12.12. co ciekawe fis działa. prosze o pomoc.
mam taki problem ze czasami po wyłączeniu silnika nie mozna wyciągnąć kluczyka ze stacyjki tak jak by tam elektromagnes trzymał. czy ktoś wie o co kaman?
Witam
mam nie pełnego Fisa o czym dowidedziałem sie po kupnie auta, kupiłem manetki o takim symbolu 8K0 953 502 BC bez taśmy.
Czy to wystarczy zeby podmienić w moim aucie i zakodować? przyznam się ze nie mam doświadczenia w tych sprawach, kabelka tez nie mam ;(