damian0550

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez damian0550

1. Witam. Potrzebuje kogoś z okolic Rzeszowa kto ma program i pomoże mi w zrobieniu logow.

Mam taką sytuacje : silnik po osiągnięciu temperatury pracy rozłącza mi turbo,czujnik n75 jak i przeplywomierz i czujnik doładowania były podmieniane z sprawnego pojazdu,kierownice turbo są ok,gruszka sterująca sztanga turbo sprawdzona jest ok.błędów w ecu brak. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

2. Widziane dziś na ul.Sikorskiego (kier.Tyczyn) czarne A4 B6 Avant blachy RZE LG... ramki klubowe:hi:

Hehe jechałem dzisiaj w stronę Tyczyna i z powrotem (z resztą jak co dzień po 2x); mam ramki i numery RZE LG.. :naughty: ale mój to sedan atlas grau mettalic :wink:

Bardzo możliwe że to sedan,zauważyłem cię (ramki klubowe i blachy) w ostatniej chwili :kox: A nie zdążyłem już popatrzeć w lusterko bo musiałem pompowować płyn do zacisków hamulcowych :grin::grin:

3. Co do twardego pedału hamulca nawet po odpaleniu podczas mrozów to jak kolega wyżej napisał na 99% będzie serwo zalane wodą, przez niedrożne kanały odpływowe podszybia.

Woda w serwie. Wysunąć wężyk który wchodzi z vaccum do serwa, wsunąć wężyk fi 8mm i wysysać wodę, u siebie w audi tak miałem że mi blokowały się lekko hamulce w mrozach,wyssałem wodę i problem zniknął.

Można dodatkowo zrobić (Ja tak zrobiłem) płukankę serwa , po odessaniu wody zalałem całe serwo płynem do chłodnic i dmuchnąłem tam przez wężyk sprężone powietrze (by się syf wymieszał),potem odessałem to co tam pozostało i jest już ok.

Nie płukać serwa żadnymi benzynami,rozpuszczalnikami itp.:facepalm:

4. Dziś pod "Matrixem" w Kielnarowej "mały" spocik z R7 Jarek.(Pierwsza poznana osoba z naszego forum) :banan::hi:

Ramki klubowe to jednak dobra sprawa, od razu Człowiek wie że można zagadać i po ryju nie dostanie :decayed:

Jestem pod matrixem kilka razy w tygodniu ale tylko raz widziałem Jarka

Ja prawie codziennie :) A mnie ciężko nie zauważyć jak i R7 JAR-ka:naughty: